تبلیغات
كانون انجمنهای صنفی كارگران مراكز مخابرات استان خراسان رضوی - مطالب اسفند 1394
اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَل

تبریك سال نو كانون 1394/12/27

ستایش خداوند باری تعالی
به نام خداوند زیباییها
 
یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الى احسن الحال
((  اللهم صل علی محمد و آل محمد  ))

نتیجه تصویری برای منظره زیبای گل و گیاه
سلام و ادب و احترام محضر مخاطبین محترم سایت اطلاع رسانی كاركنان مراكزمخابرات خراسان رضوی
اعضای محترم گروه های شبکه های اجتماعی کشوری ، استانی و شهرستانی
بهار با عطر گلهایش و طراوت طبیعت زیبایش از راه می رسد و آغازی دوباره را به ما می آموزد، پویش را و سرزندگی را از بهار می آموزیم و دست بر آستان ذات احدت برده ، بهترینها را برای همگان آرزو می کنیم
یادی می کنیم از همه عزیزانی که امسال جایشان را خالی گذاشتند و به دیار ابدی کوچ نمودند و طلب آمرزش و شادی روحشان را تنها خواسته و امکان خویش در بهره آنان تقدیم می داریم و بجایشان دسته گلی می گذاریم ..
اکنون که سال 1394 را با فراز و نشیب هایی از سطور تلخ نامهربانی و شکوه جلوه هایی از بذل عنایات ومساعدتها ودر نهایت آرامش بستر پرتلاطم سرنوشت چند هزار خانواده مسلمان ایرانی را در پرتو لطف یزدان در دستان خویش داریم ، جای دارد که در آغاز سال   1395  نیز  از سر تعظیم بر پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عج) و مقام معظم رهبری عزیز آیت الله خامنه ای از کلیه مقامات و مسئوولین محترم نظام مقدس و مردمی کشور عزیزمان ایران تشکر و قدردانی نماییم

 سپاس و تبریک ویژه خود را تقدیم می داریم به محضر مبارك مقام معظم رهبری و خادمین به این نظام و وزارت فن آوری و اطلاعات و مدیرعامل محترم شركت مخابرات ایران و كلیه مدیران عامل مخابراتهای استانها كشور و بویژه به مدیر عامل محترم شرکت مخابرات خراسان رضوی جناب مهندس سالاری ومدیران محترم حوزه این مدیریت که در سایه مساعدت و مدیریت بی بدیع خویش این کارگران را مورد لطف قرارداده و ما را در طی پلکان رفع مشکلات و گرفتاریها یاور و رهنمون بوده اند .
از همه همکاران محترم کارگران عزیز و ارجمند مراکز مخابرات روستایی نهایت تقدیر و تشکررا داریم که همواره در کنار انجمن ها و کانون عامل تقویت انگیزه و موفقیت در پیشبرد اهداف احقاق حقوق بوده و می باشند .
در پایان ضمن آرزوی سلامتی و نشاط و شادکامی سال نو را پیشاپیش به محضر شما و خانواده های محترم به خصوص فرزندان دلبندتان تبریک و تهنیت می گوییم  ، باشد که در پناه حق تعالی سالی سرشار از نور ، نعمت ومهربانی بر زندگی شما ارزانی گردد.
خدایا ما را تنها مگذار که مبادا نگاهمان به نگاه بنده ای از جنس خاک محتاج شود
مارا از دعای خیرتان در لحظه تحویل سال فراموش نفرمائید.
هرروزتان نوروز نوروزتان پیروز با احترام :

کانون انجمن های صنفی کارگری مراكزمخابرات خراسان رضوی.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

واریز مبلغ 135 میلیارد تومان بابت بیمه زمان دولتی همكاران 1394/12/21

بنام خدا
با سلام و عرض ادب و عرض تسلیت بمناسبت شهادت دخت نبی اكرم صدیقه كبری حضرت فاطمه زهرا (س)
با توجه به پیگیریهای مكرر این كانون پیرامون مبلغ 240 میلیارد تومان سهم دولت بابت بیمه كارگران مراكز مخابرات روستایی ، امروز 1394/12/21 جناب آقای مهندس سبحانی فر نماینده و رئیس فراكسیون ارتباطات در مجلس شورای اسلامی ابراز داشتند ، مبلغ 135 میلیارد تومان از 240 میلیارد تومان بدهی مخابرات به سازمان تامین اجتماعی بابت بیمه كارگزاران در زمان دولتی به حساب سازمان تامین اجتماعی كشور بنا به گفته معاون وزیر محترم فناوری و اطلاعات جناب آقای دكتر براری واریز گردید و مبلغ 90 میلیارد تومان  دیگر آن بزودی به حساب صندوق تامین اجتماعی واریز خواهد شد تا كارگران مراكز مخابرات روستایی نسبت به بیمه زمان دولتی دیگر هیچ نگرانی نداشته باشند.
لازم است از وزارت محترم فناوری و اطلاعات و بویژه جناب آقای مهندس سبحانی فر نماینده محترم شهرستانهای سبزوار، جوین ، جغتای و ششتمد ( استان خراسان رضوی ) این نماینده ملی و مردمی كمال تشكر را به عمل آوریم .

 جناب آقای مهندس سبحانی فر از شما عزیز سپاسگزاریم و برای جناب عالی از خداوند منان طلب توفیقات روز افزون را داریم.
ملتمس دعا خیر شما هستیم در این شب شهادت دخت نبی اكرم
دبیر :
كانون انجمنهای صنفی كارگران مراكز مخابرات استان خراسان رضوی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

ماحصل و دستاورد سفر اخیر كانون و شورای هماهنگی كشور به تهران 1394/12/17

ماحصل و دستاورد سفر اخیر كانون و شورای هماهنگی كشور به تهران 1394/12/17
با توكل و توسل و تلاش و وحدت همدلی و همزبانی قطعاً به اهداف والا ( احقاق حق ) رسیده و خواهیم رسید )

با سلام و ادب و عرض تسلیت بمناسبت ایام شهادتی دخت نبی اكرم حضرت صدیقه كبری (س )
به استحضار شما همكاران عزیز می رسانیم از آنجا كه اعتراض ، دادخواست و درخواست این كانون از مهر ماه 1394 تسلیم حوزه مدیر كل روابط كار و كمیته طرح طبقه بندی مشاغل وزارت تعاون ، كارو رفاه اجتماعی  گردید متعاقب آن 7 مكاتبه پیرامون تصریح و پی گیری كار توسط این كانون به وزارت مربوطه ارسال گردید و مكمل آن رئیس و دبیر این كانون بهمراه اعضاء محترم شورای هماهنگی كشوری 6 جلسه حضوری با مدیریت روابط كار در تهران را داشتند.
 اكنون نیز در كه مورخ  1394/12/18  آقایان : قربانزاده دبیر و هوشمند رئیس كانون انجمنهای صنفی كارگران مراكز مخابرات خراسان رضوی ، آقایان : نوریمنش ، زارع پور ، حسنكی ، اسدی ابوالمحمدی ، صالحی ، عظیم زاده ، حواسی و مجاب اعضای محترم شورای هماهنگی كشوری جهت مبحث طرح طبقه بندی مشاغل ، نامه اخیر مدیر كل روابط كار به استان ها ، مشكلات موجود مالی و اداری همكاران ، پیگیری امور همكاران 88 به بعد به تهران عزیمت نمودند كه در روز اول توانستند با نمایندگان محترم مجلس كه بیش  پنج نفر بودند ملاقات نمایند و تقاضای تسریع در روند اجرای طرح طبفه مشاغل ورفع مشكلات موجود را نمودند كه این عزیزان همچون گذشته مجدّانه با وزارت خانه های تعاون ، كار و رفاه اجتماعی ، فناوری واطلاعات و قوه قضائیه تماس حاصل نمودند و ما را یاری كردند .
در مورخه 1394/12/18 بعد از پیگیری مجدّانه جناب قربانزاده و دیگر همكاران در وزارت كار و حمایت 2 تن از نمایندگان مجلس موفق به تشكیل جلسه در دفتر معاون محترم وزرات تعاون ،كار و رفاه اجتماعی  شدند كه در این جلسه مشكلات بررسی و به دستور معاون محترم وزیر مقرر شد چهارشنبه مورخه 1394/12/19 ساعت 11 جلسه ای با حضور مدیریت محترم نیروی انسانی مخابرات ایران تشكیل گردد تا دبیر كانون بهمراه چند تن از اعضای همراه و هم سفر در این جلسه حضور پیدا كنند .
لذا بعد از بیتوته كردن سه شنبه شب صبح روز چهار شنبه گروهی از همراهان برای پیگیری امور محوله به دیوان عدالت اداری و مخابرات آقایان : هوشمند ،ابوالمحمدی و صالحی  و گروهی به دادسری كاركنان دولت شماره 2 آقایان : نوریمنش ، اسدی ، حسنكی وعظیم زاده و گروهی به مجلس شورای اسلامی  آقایان : قربانزاده  ، زارع پور و مجاب مراجعه نمودند و راس ساعت 11 همه این عزیزان جهت برگزاری جلسه در دفتر معاون محترم وزیر كار به وزارت تعاون ،كار و رفاه اجتماعی حضور یافتند كه در این جلسه با توافق همه عزیزان دبیر كانون توانست در حضور معاون محترم وزیر و مدیر كل روابط كار و جبران خدمت و معاون ایشان تمام خواسته ها و مطالبات كارگران مراكز مخابرات روستایی را به استحضار برساند كه در نتیجه مدیركل روابط كار نامه ای را مبنی بر افزایش گروه این قشر به معاونت نیروی انسانی مخابرات ابلاغ و ارسال نمودند و قول مساعد دادند تا در تعیین تكلیف این مهم تسریع در كار را باپیگیری بنا به خواسته نمایندگان مجلس انجام دهند و در پایان جناب آقای مهندس هفده تن معاونت محترم وزارت كار ابراز داشتند علی رغم سنگینی و پیچیدگی كار ما در چهار چوب مقرارت و قوانین كه حق كارگزاران می باشد از تمامی حقوق و مزایای این قشر زحمتكش روستایی صیانت و حمایت خواهیم كرد تا حقی از این زحمتكشان ضایع نگردد .
لذا بسرانجام رساندن مبحث طرح طبقه بندی مشاغل را به كارگران مراكز مخابرات روستایی عیدی خواهیم داد .
در این خلاء چند تن از همكاران را برای پیگیری نامه مذكور به معاونت نیروی انسانی مخابرات فرستادیم كه نتیجه مراجعه بر این شد كه نامه مذكور نزد آقای زنگی حوزه مدیریت منابع انسانی مخابرات جهت پاسخ به وزارت تعاون ، كار و رفاه اجتماعی در دست بررسی و تنظیم است .
در انتها از همه نمایندگان محترم مجلس و مدیران ارشد وزارت كار و
مدیران ارشد مخابرات و این 11 فعال دلاور كشوری و استانهایی كه در امور مالی ما را یاری نموده اند كمال تقدیر و تشكر را داریم .
باشد كه همكارانی كه نسبت به این همه تلاش و زحمت بی تفاوت بوده اند لااقل با دعای خیرشان توجهی به این عزیزان داشته باشند.
من الله توفیق

كانون انجمنهای صنفی كارگری مراكز مخابرات و شورای هماهنگی كشوری
 داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

افزایش ۱۴ درصدی مزد قطعی شد


پایان ماراتن افزایش حقوق‌ها

افزایش ۱۴ درصدی مزد قطعی شد

شورای عالی کار بامداد امروز پس از ۷ ساعت مذاکره، حداقل دستمزد سال آینده مشمولان قانون کار را با ۱۴ درصد افزایش نسبت به سال جاری معادل ۸۱۲۱۶۴ تومان تعیین و تصویب کرد.

با نشست سه‌شنبه شب تا بامداد چهارشنبه شورای عالی کار که با حضور نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، حداقل دستمزد سال آینده بیش از ۱۳ میلیون کارگر و مشمول قانون کار ۸۱۲۱۶۴ تومان شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، برای تعیین و تصویب حداقل دستمزد سال آینده، در هفته های اخیر نشست ها و مذاکرات فراوانی بین گروه های کارگری، کارفرمایی و دولت انجام شد اما در نهایت ۳ گروه در رقم ۸۱۲ هزار و ۱۶۴ تومانی مزد برای تمای گروه ها به صورت یکسان که از ابتدای سال ۹۵ باید از سوی بنگاه‌ ها و واحدهای تولیدی مشمول قانون کار اجرا شود، به توافق رسیدند.

همچنین شورای عالی کار برای افزایش حق بن نقدی سال آینده، سنوات روزانه و حق مسکن به توافق جدیدی دست نیافت. بنابراین حق بن نقدی سال آینده نیز مانند امسال ماهیانه ۱۱۰ هزارتومان و سنوات نیز روزانه ۱۰۰۰ تومان خواهد بود.

وزارت کار دوباره وعده افزایش حق مسکن از ماهیانه ۲۰ هزارتومان به ۴۰ هزارتومان را داده است در حالی که این موضوع قرار بود در دستمزد سال جاری کارگران اعمال شود که یکبار تاکنون با مخالفت هیات وزیران مواجه شده است و اینبار نیز احتمالا چنین خواهد شد.

آخرین جلسه ای که پیش از این توسط شورای عالی کار برای تعیین حداقل دستمزد سالیانه برگزار شده است، در پایان اسفندماه سال ۹۳ بود که در آن زمان حداقل دستمزد سال جاری به میزان ۷۱۲ هزار و ۴۲۵ تومان برای اجرا در سال جاری تعیین شده بود.

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

رحلت جانگذار حضرت آیت الله عباس واعظ طبسی رحمت الله علیه 1394/12/15
                                            بسم الله الرحمن الرحیم
                                            انا لله و انا الیه راجعون
     إذا مات العالم ثلم فی الإسلام ثلمة لا یسدها شی‏ء إلى یوم القیامة.

روح بلند فقیه مبارز، مجاهد نستوه، تولیت عظمای آستان قدس رضوی و نماینده ولی فقیه در خراسان، حضرت آیت الله عباس واعظ طبسی رحمت الله علیه، به ملکوت اعلی پیوست.

بزرگ خدمت‌گزار آستان نورانی امام هشتم، حضرت علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیة و الثناء، یار دیرین امام راحل عظیم الشأن قدس سره و یاور مقام معظم رهبری دامت برکاته و «چهره درخشان مدیریت و انقلاب اسلامى»، که عمر شریف خود را صرف به ثمر رسیدن انقلاب و تثبیت نظام جمهورى اسلامى، ترویج معارف قرآن و مکتب اهل بیت علیهم السلام، خدمت به زائران و توسعه و عمران بارگاه منور رضوی نمود، اینک در بین ما نیست.

این مجاهد بصیر که از پیش از پیروزی انقلاب بر اثر شکنجه‌های رژیم سفاک پهلوی، جسمی رنجور را تحمل می‌کرد، در طول دوران مختلف، بی‌اعتنا به تعریف‌ها و گاه طعنه‌های غیرمنصفانه، استوار و مستحکم بر صراط مستقیم امام و انقلاب و در کنار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایستاد و بهترین سرمایه زندگی خود را نوکری حضرت رضا (علیه السلام) می‌دانست.

 كانون انجمنهای صنفی كارگری مراكز مخابرات  استان خراسان رضوی  این غم بزرگ را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر (عج)، حضرت امام رضا (ع)، مقام معظم رهبری ،مردم عزیز و بویژه همكاران عزیز در این استان  تسلیت عرض نموده، و از پیشگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید علو درجات و برای وابستگان و ارادتمندان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می‌نماییم.


كانون انجمنهای صنفی كارگری مراكز مخابرات  استان خراسان رضوی


تصاویر / مراسم تشییع آیت الله واعظ طبسی

نتیجه تصویری برای تصاویر تشیع جنازه واعظ طبسی

تصاویر / مراسم تشییع آیت الله واعظ طبسی
تصاویر / مراسم تشییع آیت الله واعظ طبسی

تصاویر / مراسم تشییع آیت الله واعظ طبسی

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

جهت اطلاع همكاران عزیز در سطح كشور 1394/12/11


بنام خدا
با عرض سلام و ادب
به اطلاع شما همكاران عزیز در سطح كشور می رسانیم دیروز مورخ 1394/12/10 كارشناسان بازرسی وزارت كار به چندین مركز در استان قزوین و استان سمنان شهرستان گرمسار برای كار بینی مجدّد مراجعه نمودند كه لازم است ابراز نمائیم متاسفانه در این بازرسی به مراكز مراجعه نمودند كه سابقه كاریشان كمتر از دو یا سه سال بوده و جالب آنكه كارگران این مراكز قرار داد با تی سی تی وان دارند و مطلع از شرح وظایف ما كه در 20 سال اخیر مكرراً از قبیل كارهای فكری و اداری همچون :
پرونده سازی مشتركین و ثبت در كامپیوتر و تهیه CRM ، خدمات همراه اول ، راه اندازی اینترنت  ( ADSL ) و خدمات فنی همانند كارهای نیرو و سوئیچ و MDF   وتظنیف و نگهداری ساختمان و منصوبات در تمام شبانه روز و رفع خرابی مشتركین در شبكه كابل هوایی ، PCM  ، نوسازی و بازسای  ،  دایری و توسعه شبكه را انجام داده  و می دهیم  ، مطلع نبودند لذا همكاران استانهای قزوین ، سمنان و زنجان به كارهای مذكور برای توصیف به بازرسان و اینكه چه شخصی به مركز شما مراجعه می نماید دقت لازم را داشته باشید و مازاد بر این معایب بازرسی تعجب آور آنست كه نمایندگان حقوقی و اجرایی كارفرما با بازرسین همراه بوده اند در صورتی كه نماینده كارگران شاكی در بازرسی حضور نداشته است .
من الله توفیق
كانون انجمنهای صنفی كارگران مراكز مخابرات
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

جهت اطلاع همكاران عزیز در سطح كشور 1394/12/9

بنام خدا
با عرض سلام و ادب
قابل ذكر است امروز 1394/12/09 فردی از مسئولین آگاه وزارت در حوزه مدیر كل روابط كار ابراز داشتند بازرسین این وزارتخانه برای كاربینی مجدد از فردا  1394/12/10  به استانهای سمنان  ، زنجان و قزوین خواهند رفت و حصول نتیجه این كار بینی متعاقباً اعلام خواهد شد .
 لازم است همكاران استانهای مذكور شرح وظایف عملی را كاملاً مطلع و نیز به بازرسان توضیح دهند.
من الله توفیق
كانون انجمنهای صنفی كارگران مراكز مخابراتداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

جهت اطلاع همكاران در شهر های قوچان و درگز و كلات و سرخس 1394/12/9

بنام خدا
دعوت به مجمع عمومی انجمن صنفی کارگری مراکز مخابرات روستایی شهرستانهای قوچان ، درگز ، کلات وسرخس
به اطلاع می رساند اولین مجمع عمومی انجمن صنفی مذکور روز جمعه 1394/12/14 ساعت  10صبح به آدرس شهرستان قوچان  مسجد الزهرا (س) آخر یعقوب آباد جنب پارک برگزار می گردد از کلیه کارگران شاغل عضو در صنف مربوطه دعوت می شود در جلسه حضور داشته باشند وحضور همه اعضا در جلسه الزامیست.
دستور جلسه:
 1- تصویب اساسنامه
2- انتخاب اعضای اصلی وعلی البدل هیئت مدیره وبازرسان

3- انتخاب روزنامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی های انجمن
با تشکر هیئت موسس
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

جهت اطلاع همكاران عزیز در سطح كشور 1394/12/8

بنام خدا
با عرض سلام و ادب
طی پیگیریها مجدّانه كانون پیرامون پرونده طرح طبقه بندی مشاغل در كمیته رسیدگی وزارت تعاون ، كار و رفاه اجتماعی پیرو نامه مدیركل روابط كار ، وزارت خانه كه قرار بود مشاور محترم تا پایان  1394/10/29 كار بینی شرح وظایف مارا انجام دهند و به معاونت وزیر اعلام نمایند ، ایشان ابراز داشتند كه كار بینی در استانهای قزوین و هرمزگان از طرف مشاور محترم انجام شده و شرح كاربینی به مدیر كل روابط كار تحویل گردیده است وحتی توضیحات لازم به حوزه مدیركل روابط كار وزارتخانه داده شده است كه ظاهراً متحد القول كارفرما ، مخابرات ایران و مدیر كل روابط كار ابراز داشتند كه این كاربینی بار مالی دارد و سپس در پیگیریهای مكرر ، مقامی آگاه از حوزه مدیر كل روابط كار و جبران خدمت وزارت تعاون ،كارو رفاه اجتماعی  ابراز داشتند ما قصد داریم مجدد بازرسان وزارت كار را به چند استان برای كاربینی بفرستیم و 1394/12/10 نتیجه آنرا طی جلسه ای به كارفرما و كارگران اعلام داریم .
از آنجا كه حدود یك هفته گذشته و نتیجه مقبولی حاصل نشده است ،  مشكلات موجود را به مشاور محترم معاون وزیر كار تلفنی و كتبی اعلام و ارسال نمودیم كه امروز در پاسخ  ، ایشان ابراز داشتند تمامی موارد مطرح شده از طرف دبیر كانون به معاون محترم وزیر منتقل شده و بایستی مدیر كل روابط كار كه مشرف بر قضییه می باشند پاسخ گو باشند و ما نیز نارضایتی و شكایتهای شما نسبت به عدم پاسخگویی مقبول از حوزه مدیر كل روابط كار را به دفتر معاون وزیر انتقال دادیم و نیز مطرح داشتیم دلیل آنكه به مكاتبات ما پاسخی داده نشده و روند پیگیری بسیار ضعیف و كند می باشد قطعاً كارگران شاكی مراكز مخابرات سطح كشور بصورت حضوری و دست جمعی پیگیر این مهم و بی توجهی خواهند شد .
من الله توفیق
كانون انجمنهای صنفی كارگران مراكز مخابرات

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

قابل توجه همكاران در سطح استان خراسان رضوی 1394/12/8

بنام خدا
با عرض سلام و ادب
 ضمن تقدیر و تشكر از كلیه عزیزانی كه به فرموده مقام معظم رهبری عزیز لبیك گفتند و با همدلی و هم زبانی بصورت حد اكثری در روز 7 اسفند 1394 حماسه ای دیگر آفریدند تا مشت محكمی باشد بر دهان استكبار و دشمنان.

قابل توجه همكاران محترم خراسان رضوی علی رغم پیگیریهای مكرر تلفنی ، كتبی و حضوری كه معوقات ( حق اولاد و عیدی ) را مدیریت واریز ننموده ، مسئول مالی در مخابرات ایران و استان ابراز داشتند مشكل از سامانه پرداخت بوده و در طی هفته گذشته این نقص رفع گردیده است و قول داده اند حتماً تا پایان همین ماه هم حق اولاد های مانده وهم مانده عیدی را پرداخت نمایند این قول از زبان مالی استان و تهران مطرح گردید.
 لازم است نمایندگان هر شهر این مشكل را به مسئول مالی و حسابداری شهرستانشان اعلام دارند تا قطعاً انجام گردد.

قابل ذكر است بنا به گفته مخابرات ایران عیدی دوبرابر حقوق پایه ( حد اقل حقوق )  می باشد.
من الله توفیق
كانون انجمنهای صنفی كارگران مراكز مخابرات استان خراسان رضوی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

قابل توجه همكاران در سطح استان خراسان رضوی 1394/12/2

بنام خدا
باسلام
با توجه به پیگیریهای به عمل آمده  پیرامون مشكلی كه در سایت تامین اجتماعی  ( حذف نمایش سابقه بیمه 9 ماه اول سال 94 از فروردین تا دی ماه  همكاران در سایت https://savabegh.tamin.ir  ) پیش آمده به استحضار می رسانیم كه با آبدیت كردن سیستم ها در تامین اجتماعی این مهم بوجود آمده كه بر طرف می شود و سوابق نمایش داده خواهد شد.
من الله توفیق

همكاران محترم سایت نمایش سوابق بیمه بروز شد و سوابق قابل مشاهده می باشد 1394/12/03
كانون انجمنهای صنفی كارگری مراكز مخابرات استان خراسان رضوی
 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

قابل توجه همكاران در سطح استان خراسان رضوی

بنام خدا
با سلام
شركت در انتخابات واجب عینی است ، رای سفید اگر به ضرر نظام اسلامی باشد حرام است
دفتر استفتائات مقام معظم رهبری
بدین وسیله كانون انجمنهای صنفی كارگری كارگران مراكز مخابرات استان خراسان رضوی درجهت جبران زحمات دكتر محجوب حمایت خویش را از ایشان اعلام نموده و از كلیه همكاران محترم در سطح كشور تقاضا می شود هر چه سریعتر اقدام نمایند و به كلیه آشنایان ، وابستگان و فامیل خویش در تهران بزرگ اطلاع رسانی نمایند تا انشاءالله روز شنبه شاهد یكی دیگر از نتایج جهادی كارگزاران مخابرات باشیم وباری دیگر آقای دكتر محجوب را در اوج افتخار در خانه ملت ببینیم .
من الله توفیق
كانون انجمنهای صنفی كارگری مراكز مخابرات استان خراسان رضویداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

عرض تسلیت به همکار عزیزمان تاج مزینانی

Image result for ‫انا الله‬‎

Image result for ‫إنا لله وإنا إلیه راجعون‬‎

 همكار عزیز  و گرامی جناب آقای ابراهیم تاج مزینانی

.- عضو اصلی هیات مدیره كانون انجمنهای صنفی كارگری كارگران مراكز مخابرات استان خراسان رضوی

.- رئیس انجمن صنفی كارگری مراكز مخابرات شهرستانهای سبزوار ، جوین ، جغتای ، داورزن ، خوشاب وششتمد


با نهایت تاثر و تاسف درگذشت پدرخانم گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان  از صمیم قلب تسلیت گفته و برای آن عزیز سفر كرده علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال را مسئلت داریم.

با تقدیم احترام :

كانون انجمنهای صنفی كارگران مراكز مخابرات استان خراستان رضوی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات()