اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَل

نتایج پیگیریهای قطعی مطالبات وحقوق


بنام خدا

با عرض سلام وادب وتبریک میلاد باسعادت جوادالائمه(ع) به اطلاع شماهمکاران محترم خراسان رضوی می رسانیم باپییگیریهای چندین ماهه بویژه هفته جاری وطی تماس بامدیرمحترم اموراداری استان وکارشناس محترم مالی مربوط به امورحقوق کارگران مخابرات روستایی استان متحدالقول ابرازداشتندکلیه مطالبات6ماهه اول سال94محاسبه گردیده که انشاءالله تا95/02/01همراه حقوق فروردین95به حساب کارکنان مراکزمخابرات روستایی واریزخواهدشدلذاجای نگرانی نمی باشد.شایسته است که ازمدیرعامل محترم مخابرات خراسان رضوی جناب مهندس سالاری وجناب مهندس صابریان رئیس دفتر محترم مدیر عامل وعضوهیئت مدیره وجناب آقای عبدی مدیرمحترم اموراداری وهمکاران ایشان وجناب آقای محمدزاده معاونت مالی وهمکاران ایشان که در این مهم مارا یاری نموده اند کمال تقدیر وتشکرراداشته باشیم.

با تقدیم احترام:کانون انجمنهای صنفی کارگران مراکز مخابرات روستایی استان خراسان رضویداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

قابل توجه همکاران عزیز


بنام خدا
با عرض سلام وادب :ازآنجا که تمامی همکاران محترمی که قراردادمستقیم دارندوبویژه  همکاران عزیزی که بعدازخصوصی سازی88/10/21واردمجموعه مراکزمخابرات گردیده اندومراکزی که ازروستابه شهر تبدیل شده اندومکرر پیرامون مشکلات مربوط به خوداز کانون سوال مینمایندمیرساندکه مسئولین کانون ودبیرمحترم بطورجدوقانونی وکارشناسی شده تمام مشکلات شمارا کتبی -شفاهی وحضوری پیگیری  نموده ونتایج خوبی نیز از جلسات بامسئولین مربوطه گرفته ومی گیردکه بدلیل مباحث خاص که خودتان بهتر می دانیدمقدوربه اطلاع رسانی بر روی سایتها وتلگرامهانمی باشدکه برحسب نیاز لازم به اطلاع نمایندگان رسانده شده ومیشود.ماپیرامون طرح طبقه بندی مشاغل ورفع تبعیض درپرداخت راهکارهایی داریم وانشاء الله بزودی نتیجه را اعلام خواهیم نمود.در ارتباط با عزیزانی که ازروستا به شهر تبدیل شده اندوبویژه 88به بعدازطریق مراجع ذیصلاح دیوان عدالت ومجلس ووزارت تعاون و........موضوع رابرای ابطال نامه های دستوری بعضی از مسئولین جدی پیگیری نموده ایم وبه محض حصول نتیجه مقبول ومکتوب به محضرتان ارائه می نماییم.دوستان مارااجباربه گذاشتن چگونگی روندکارازباب پیگیری نفرماییدچراکه لازم است بعضی ازمواردمهم در روی سایتها گذاشته نشودامابه شمااطمینان می دهیم همچون گذشته که طعم شیرین بیمه وقراردادمستقیم وعدم اخراج را ازدستاوردهای کانون چشیده ایدکه حتما درباورتان نبوده است. متعاقبا نتایج عملکردکارشناسی شده ومحرمانه این کانون را مشروط به حمایتهای مالی وغیره خود خواهید دید ولمس خواهید نمود.ملتمس دعای خیر شما هستیم.
یا علی مدد
کانون انجمنهای صنفی کارگران مخابرات استان خراسان رضوی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

قابل توجه همکارانی که بیمه آنها از88/10/22تادیماه 92 جا مانده است


بنام خدا

با سلام وادب : به اطلاع میرسانیم از آنجاکه اسامی تعدادی از همکاران در سطح کشور وتعدادی هم در استان خراسان رضوی بیمه آنها درلیست ارسالی تهران به استانها در بازه زمانی ٨٨/١٠/٢٢تا پایان دیماه٩٢جا مانده است وبطور مکررهمکاران با کانون تماس می گیرندبایستی بگوئیم راهکاربر این است که دوستان وهمکاران اول  بصورت کتبی وبعدا حضوری موضوع را از اداره کل درآمدسازمان تامین اجتماعی کشور پیگیر باشند چرا که درمراجعه دبیر کانون به اداره کل مسئولین ابراز داشته اندکه بیش از٢٠٠٠نفر دیگر اسامیشان در این اداره کل به علت عدم پرداخت هزینه بیمه از طرف کارفرما(مخابرات) جامانده است وثبت وارسال اسامی معطوف به پرداخت هزینه از طرف مخابرات میباشد.
با تشکر واحترام :کانون انجمنهای صنفی کارگران مراکز مخابرات استان خراسان رضوی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

قابل توجه همکاران 88به بعد

بنام خدا

با عرض سلام وادب :به اطلاع همکاران بزرگوار ورودی بعدازسال88میرسانیم مطمئن باشیدکه این کانون درتمام مکاتبات وخواسته های خودموضوع مهم همکاران 88به بعدرا مطرح وپیگیری می نماید.ازآنجائیکه نامه ای از مدیر کل روابط کاروجبران خدمت وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی نامنصفانه در مورخه94/11/29به ادارات تعاون وکاراستانها اعلام وابلاغ گردیده این کانون بصورت جدی هم دروزارت کاروهم دیوان عدالت اداری ومجلس شورای اسلامی موضوع را مطرح ودر صدد اصلاح آن میباشد .که ضمن ملاقات وارائه مستندات حوزه مدیر کل روابط کار متقاعد گردیده است نامه گذشته را اصلاح نماید. قابل ذکراست که هم اکنون بصورت خاص مشکلات شما عزیزان از طرف رئیس ودبیر کانون از طریق یکی از مسئولین صاحب نظر پیگیری وبررسی میگردد که به محض حصول نتیجه به اطلاع شما عزیزان رسانده خواهدشد.

خداوندیارونگهدارتان

بااحترام:کانون انجمنهای صنفی کارگران مراکز مخابرات استان خراسان رضویداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

دستاورد ونتیجه ملاقات با مدیر عامل محترم استان خراسان رضوی در95/01/23


بنام خداوند یکتا

با عرض سلام وادب به محضر همکاران محترم :همانطور که مستحضرمیباشید ومکرراز کانون پیرامون مطالبات  جامانده سال94سوال می نماییدبه اطلاع می رسانیم باپیگیریهای کتبی -حضوری وتلفنی درسه ماهه اخیر سال94ونیزدرفروردین سال95نتیجه برآن شدکه در مورخه95/01/23وباعنایت مسئول نیروی انسانی مخابرات استان جلسه ای در حوزه مدیر عامل برای ما مهیا گردد.در مورخه 95/01/23توانستیم باجناب مهندس سالاری مدیرعامل محترم وجناب آقای صابریان ومسئولین اداری ومالی استان جلسه ای داشته باشیم. در این جلسه مقرر گردید مطالبات محاسبه نشده 6ماهه اول سال94توسط مالی استان محاسبه وبه همراه حقوق فروردین95پرداخت گردد.واز نظر اموراداری وتهران مشکلی در این زمینه وجود ندارد.برای مابقی مشکلات مدنظرمقرر شدتاجلسه وملاقاتی به زودی بامدیرعامل محترم تشکیل واین مشکلات با تعامل برطرف گرددکه جناب مهندس سالاری مدیر عامل محترم نیز بااین موضوع موافقت نمودند.

با احترام :
کانون انجمنهای صنفی کارگران مراکزمخابرات خراسان رضوی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

شهادت امام هادی (ع) تسلیت بادhttp://www.tvshia.com/farsi/images/emamhadi%205.jpg
عرض تسلیت

امروز زمین آغوش گشوده است تا بار دیگر انسان پاکی از سلاله خاندان پیامبر(ص) را در خود جای دهد و او را به حیاتی برتر از این دنیای دون و در کنار اولیا و انبیا نوید دهد. شهادت جانگداز آن امام همام، امام علی النقی(ع) را به عموم شیعیان جهان تسلیت می گوییم.

سال غم و اندوه

شهادت امام هادی(ع)، پیشوای دهم شیعیان، در ماه رجب و در ٤٢ سالگی اتفاق افتاد. عروج روح قدسی آن انسان وارسته جهان اسلام را غرق در ماتم و اندوه ساخت. شهادت مظلومانه آن بزرگوار شهر سامرا را پر از شیون و ناله کرد. تمامی دوستداران اهل بیت در غم فقدان گوهری تابناک عزادار شدند و آن سال را سال اندوه شیعه نامیدند.

هجران مدینه

خلفای عباسی از توجه مردم نسبت به خاندان رسالت همیشه در هراس بودند و از مشاهده عشق و علاقه قلبی مردم نسبت به خاندان پیامبر احساس خطر می کردند. در مدینه، زادگاه امام هادی(ع)، والی مدینه آزار فراوانی نسبت به این شمع تابان الهی روا می داشت. از این رو شخصی به نام بریحه عباسی که امام جماعت بود به متوکل نامه نوشت که اگر هنوز تو را به مکه و مدینه نیاز هست، علی بن محمد(ع) را از این دیار تبعید کن؛ چرا که اکثر مردمان این منطقه را تحت نفوذ و اطاعت خویش قرار داده است. بدین ترتیب بود که متوکل با احترام امام را به سامرّا، محل خلافت خویش، دعوت کرد.

توهین متوکل به مقام امام هادی(ع)

متوکل خلیفه عباسی در ظاهر حضرت هادی(ع) را با احترام و تکریم به سامرا آورد ولی همواره در صدد اهانت و آزار حضرت(ع) بود؛ به طوری که هنگام ورود، حضرت را در کاروان سرای نامناسبی سکونت داد. شخصی از دوستداران حضرت برای عرض این مطلب به خدمت ایشان آمد. حضرت امام هادی(ع) در جواب فرمودند: کسی که خداوند قدر و منزلتش را بلند سازد با این اعمال کوچک و حقیر نمی شود.

محدودیت امام(ع)

هر اندیشمندی با نگاهی گذرا به زندگی امام هادی(ع) در می یابد که آن گرامی در سراسر عمر شریف خویش با محدویت های رنج آوری روبرو بوده است. متوکل، خلیفه ستمگر عباسی، امام هادی(ع) را به اجبار از مدینه به مرکز خلافتش یعنی سامرا آورد و آن بزرگوار را تحت مراقبت نگه داشت. در عین حال امام با تحمل همه رنج ها هرگز از مسئولیت الهی خویش در قبال جامعه انسانی دست نکشید و به کم ترین تفاهم و سازشی با ستمگران تن نداد و همواره روشنی بخش تاریکی های جهل و بی ایمانی بود.

اثر والای امام هادی(ع)

دهمین ستاره آسمان ولایت، امام ابوالحسن هادی(ع) زیارتی به نام «زیارت جامعه» تقدیم دوستداران امامت فرموده است. جان ما خاکیان فدای تربت پاک او باد که با شعاع فروزان سخن خویش ما را با آسمان عظمت و جلال الهی آشنا ساخته است. شیوایی کلام و والایی مضمون و دانش و معرفتی که در آن موج می زند خود گویای اصالت این زیارت و معرّف دانش سرشار گوینده ارجمند آن امام هادی(ع) است.

شاگردان امام هادی(ع)

با آنکه جوّ اختناق و ستم دوره خلفای عباسی، امکان استفاده از امام هادی(ع) را بسیار محدود کرده بود، در عین حال برخی از مشتاقان معارف قرآن و اهل بیت(ع) توانستند به قدر ظرفیت خویش از حضرت امام هادی(ع) کسب فیض کنند. در روایات، ١٨٥ نفر از راویان احادیث و شاگردان امام را نام برده اند که در میان آنان چهره های درخشانی چون حضرت عبدالعظیم حسنی، حسین بن سعید اهوازی و فضل بن شاذان نیشابوری به چشم می خورند.

شهادت محبوب دل ها

زهر سراسر بدن امام هادی(ع) را فرا گرفته بود و حضرت در بستر بیماری آخرین زمزمه های قدسی را با معبود خویش نجوا می کرد. غم و اندوهی گران بر قلوب مؤمنان سنگینی می کرد و چشم ها در فراق آن محبوب اشک می ریخت. حضرت امام علی النقی(ع)، آن طبیب آلام دردمندان و شفیق دل های مجروح مؤمنان، بر اثر زهر کشنده، در سومین روز از ماه رجب سال ٢٥٤ (ه ) شربت شهادت نوشید.

حقارت نفس

نفس و سرشت واقعی انسان امانتی آسمانی و موهبتی است الهی که در اختیار انسان قرار گرفته است. اگر انسان آن را حقیر و کوچک بشمارد، در واقع همه چیز خود را باخته است و در این صورت ارتکاب زشتی ها برای او کار دشواری نخواهد بود. اما اگر ارزش وجودی خویش را بداند و به عظمت الهی و ملکوتی آن واقف شود هرگز آن را به تیرگی ها نمی آلاید. حضرت امام هادی(ع) در این مورد می فرمایند: اگر کسی در نزد خود خوار شود از شر او ایمن مباش.

در سوگ پدر

هشت بهار از عمر گران بهای دهمین امام و مولای عزیز ما، امام هادی(ع)، نگذشته بود که غبار یتیمی بر چهره اش نشست. در سال ٢٢٠ هجری در آخر ماه ذیقعده پدر بزرگوار و جوان خود را از دست داد. پدری که نمونه بارز علم و تقوی و فضیلت و شجاعت و مظهر مبارزه با ستم و پناه درماندگان و بی چارگان بود. بعد از شهادت امام جواد(ع) امامت به فرزندش امام هادی(ع) منتقل شد و آن حضرت از همان سال های کودکی به مقام پیشوایی شیعیان رسید.

رفتار خلفای عباسی با امام هادی(ع)

زندگانی پر نشیب و فراز امام هادی(ع) هم زمان با حکومت هفت خلیفه عباسی بوده است. امام هادی(ع) همچون اجداد پاک خویش با سازش ناپذیری در برابر بیداد ظالمان و با دادخواهی و طرفداری از عدالت و هدایت و ارشاد انسان ها، به مبارزه با خلفای غاصب می پرداختند. به همین دلیل خلفا با وجود امام هادی(ع) همواره حکومت خویش را در خطر می دیدند و به هر طریق در تلاش بودند که چهره دهمین پیشوای راستین مسلمانان را دگرگون جلوه دهند و با نیرنگ های گوناگون علاقه امت را نسبت به آن بزرگوار کم کنند.

آزارهای متوکل نسبت به امام هادی(ع)

دوران امامت حضرت علی النقی(ع) بیشتر با متوکل عباسی هم زمان بود و این دوران از سخت ترین سال های زندگی آن بزرگوار محسوب می شود؛ زیرا متوکل از جنایت کارترین چهره های حکومت عباسی بود. سخت گیری و آزار متوکل نسبت به امام هادی(ع) و اهل بیتش به جایی رسید که مردم را به جرم پیروی از امامان گرامی و دوستی با آنان شکنجه می کردند و از همین رو کار بر دوستداران اهل بیت طهارت بسیار مشکل شد.

امام هادی(ع) خورشید عالم تاب

مولای بزرگوار ما، دهمین ستاره آسمان امامت، حضرت امام هادی(ع) همچون امامان و معصومان دیگر، همواره راهبر امت و بیان کننده احکام اسلام و قرآن بود. امام هادی(ع) دهمین اشعه فروزان مهر الهی بر روی زمین و واسطه فیض میان آفریدگار و آفریدگان بود که با فروغ عالم تاب دانش و یقین خویش تاریکی های نادانی را روشن می ساخت و گرمابخش محفل شیعیان در آن شام سرد و بی روح بود.

عبادت و پارسایی امام هادی(ع)

حضرت امام علی النقی(ع) علاوه بر برخورداری از کمال و فضل و دانش و معنویت، عابدترین و پارساترین مردم زمان خود بود و همچون پدران بزرگوارش شب های طولانی رو به قبله می نشست و به عبادت خالق یکتا مشغول می شد و لحظه ای از عبادت دست نمی کشید. همیشه بر تن نازنین و مبارکش لباسی از پشم می انداخت و سجاده اش حصیر بود.

خودپسندی

خودپسندی از صفات نکوهیده ای است که حقیقت آن جز غفلت و دوری از خدا چیز دیگری نیست. خودخواهی سرچشمه همه مفاسد و گناهان است و انسان را از خدا دور و دل را از ساحت عظمت او منصرف می کند. انسان خودخواه به تدریج از خودِ الهی و ملکوتی خویش دور می شود و علاوه بر دوری از خدا، اطرافیان را نیز از خود دور می کند و می رنجاند. حضرت امام هادی(ع) در سخنی ژرف و والا می فرمایند: کسی که خودپسند باشد، مخالفان او بسیار خواهند بود.

ایجاد روابط دوستانه

یکی از مسائل مهم در زندگی انسان برقراری پیوند دوستی و صمیمیت با افراد شایسته است و از موانع اساسی بر سر راه ایجاد دوستی و صمیمیت خودخواهی است. غرور و خودپسندی در افراد مانع تحکیم روابط دوستانه در میان آنهاست. باید به ابراز علاقه دیگران به درستی پاسخ گفت و از مصاحبت و معاشرت آنها بهره مند شد. امام هادی(ع) می فرمایند: کسی که دوستی و محبت و حسن نظرش را به تو تقدیم کند تو نیز از وی پیروی کن و پذیرای او باش.

اطاعت پروردگار

حضرت امام هادی(ع) که از قهرمانان وادی بندگی است، در مورد اطاعت خالق یکتا می فرمایند: کسی که از خدا پروا داشته باشد، دیگران از او پروا خواهند داشت، و کسی که از خدا اطاعت کند از او اطاعت می کنند و کسی که از آفریدگار اطاعت کند از خشم خلق باکی ندارد.

به راستی آنان که خالصانه و با تمام وجود گام در مسیر بندگی و اطاعت خدا نهاده و با این کلید، درِ سعادتِ جاودان را بروی خود گشوده و به عزّت حقیقی رسیده اند و آن را بزرگ ترین سرمایه و افتخار خود یافته اند، خداوند سرپرستی و تدبیر امور آنان را به عهده می گیرد و به آنها عزت و سربلندی می بخشد.

زیان نادانی

زیرکی و استفاده از عقل و تدبیر از ویژگی های انسان مسلمان است. این ویژگی به مؤمن کمک می کند تا بتواند حرف راست خویش را بر کرسی تصدیق بنشاند و بدین ترتیب از دین و مسلک خویش آگاهانه و به بهترین وجه دفاع کند. امام هادی(ع) در این باره می فرمایند: کسی که حق با اوست ولی سفیهانه عمل می کند، ممکن است نور حقش را به سبب عمل سفیهانه اش خاموش سازد.

دست به دامان دهمین خورشید

سلام بر تو ای فرزند پیامبر(ص)، ای منزلگاه فرشتگان الهی و ای خزانه دار علم. سلام بر تو ای پیشوای دهم شیعیان. سلام بر تو ای دهمین نور هدایت و امامت. سلام بر تو ای امام هدایت گر و چراغ تاریکی ها و ای پرچمدار پرهیزگاری. سلام خدا و فرشتگانش بر تو باد.

کانون صنفی مراکز مخابرات روستایی خراسان رضویداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

ابراز همدردی به همكار عزیزمان آقای رمضانعلی محمدی مایانی مرکز طرقبه شاندیز


هوالباقی

قلبم شده رنجور  زهجران تو مادر

                                                       فکرم شده اینگونه پریشان تومادر
هرروز کنم آرزوی.روی تو افسوس
                                                      دستم شده کوتاه زدامان تو مادر
جناب آقای رمضانعلی محمدی مایانی با نهایت تاثر وتاسف درگذشت مادر گرامیتان را تسلیت عرض نموده واز درگاه ایزد متعال برای آن فقیده سعیده علو درجات وبرای شما همکار محترم صبر وشکیبایی آرزومندیم.

بااحترام : کانون انجمنهای صنفی مراکز مخابرات خراسان رضوی
انجمن صنفی مراکز مخابرات مشهد-طرقبه-شاندیز- چناران وفریمان
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

جهت اطلاع همكاران در خراسان رضوی

بنام خدا
با عرض سلام وادب  از آنجا که مسئولین انجمن ها به در خواست کلیه کارکنان مراکز مخابرات روستایی پیرامون مطالبات نیمه اول سال 94مکرر سوال وبحث پرداخت آن را مطرح می نمایند میرسانم اینجانب با تمام جدیت بصورت کتبی -تلفنی وحضوری از حوزه مدیر عامل محترم استان (امور اداری ومالی)ونیز تهران از مهر94پیوسته پیگیری نموده ام که در نهایت هم مالی واداری استان وهم جناب مهندس زنگی از  تهران ابراز نمودند که قطعادر بهمن94 کلیه مطالبات پرداخت خواهد شد متاسفانه این اتفاق نیفتادوبالاجبار بعد از تعطیلات فروردین95هر روز با مسئولین فوق الذکرپیرامون مطالبات - لوازم کار وتصحیح فیشهای حقوقی و............پیگیری نموده ام علی رغم این پیگیریها وهمکاری حوزه مدیر عامل متاسفانه واحد امور اداری استان برای پاسخ کم حوصلگی به خرج داده وبه این جانب جواب منطقی برای رتق وفتق مشکل ارائه ننموده که این موضوع امروز 95/01/22به اطلاع مدیر عامل رسانده شده است چرا که هرگاه موضوع راازمعاونت مالی پیگیرمیشویم میگویندمشکل به امور اداری مرتبط است ونیز بالعکس امور اداری موضوع را به تهران ومالی ارتباط میدهدوبرای مشکلات موجودتقاضای ملاقات با مدیر عامل محترم را مکرربصورت کتبی - تلفنی وحضوری داشته ایم که متاسفانه  نه درسال قبل ونه درسال جاری این خواسته ازطرف آن مدیریت اجابت نشد .لذا از شما بزرگواران ومسئولین انجمن های صنفی استدعا داریم باحوصله وصبر ورعایت قانون مشکلات موجودکارکنان مخابرات روستایی انجمن خودرا بصورت کتبی به مدیران شهرستان اعلام وارسال نمائید تا کمکی به این کانون ودبیر کانون نموده باشید.
همکاران عزیز برای اطلاعات بیشتر با هیئت مدیره انجمنهای خود تماس گرفته وبا آنها هماهنگ باشید.
با احترام کانون صنفی مراکز مخابرات روستایی خراسان رضویداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

جهت اطلاع همكاران عزیز در سطح كشور 1395/1/22

بنام خدا
با سلام وادب وتبریک وتهنیت به مناسبت ولادت با سعادت امام باقر (ع) :
بدین وسیله به اطلاع همکاران محترم در سطح کشور میرسانیم از آنجا که شما عزیزان مکررا به دبیر کانون پیرامون طرح طبقه بندی مشاغل وسایر مشکلات رو به روی خود تماس میگیریددر حد نیاز وامکان ابراز می دارم طی پیگیریهای کتبی وتلفنی از مسئولین محترم وزارت تعاون وکار نتیجه برآن شدکه باشرکت مخابرات پیرامون مبحث طرح طبقه بندی مشاغل که نامه آن در اسفند94از طرف وزارت کار به مخابرات ایران ارسال گردیده است از طرف مدیر کل روابط کاروجبران خدمت وزارتخانه پیگیری صورت گرفته وآن اداره کل به اینجانب ابراز داشتندبزودی جلسه ای باحضور مخابرات واینجانب تشکیل خواهد شدتا مبحث طرح طبقه بندی مشاغل که از اولویتهای اول ما میباشد انشاءالله این مهم رفع گردد.
لذا از شما همکاران محترم استدعا داریم
اولا: اجازه بدهید تابصورت قانونی وکارشناسی شده این مهم هم پیگیری وهم به سرمنزل هدف درچارچوب قوانین کارتوسط  این کانون برسد .
ثانیا :از تماسهای مکرربا وزارت کار خودداری نموده ونظرات غیر کارشناسی ندهید تا در پیگیریهای این کانون مشکلی ایجاد نشود .قطعا نتایج پیگیریها وجلسات به استحضار شماعزیزان رسانده خواهد شد.
 پس بیائید با حمایتهای فکری وبویژه مالی این کانون را که کاری بزرگ وپرهزینه در پیش دارد یاری فرمائید تا مدیون عزیزانی که همه جوره این کانون را حمایت ورهبری می نمایند تااز حقوق قانونی شما صیانت کنند نباشید.


با تقدیم احترام :
 کانون انجمنهای صنفی كارگران مراكز مخابرات خراسان رضوی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

ابراز همدردی به همكارمان اقای هادی خاموش مرکزمخابرات روستای عمارت قوچان 1395/01/18


بسم الله الرحمن الرحیم
کل من علیها فان ویبقی وجه ربک ذوالجلال والاکرام

همکار گرامی اقای هادی خاموش مرکزمخابرات روستای عمارت قوچان
ضایعه درگذشت مادر مهربان ومومنتان راازصمیم قلب تسلیت عرض میکنیم خداوند متعال روح پاکش را با سرورش فاطمه زهرا(س) محشور نماید وبه بازماندگان صبر جزیل عناید فرماید.
با احترام :
كانون انجمنهای صنفی كارگران مراكز مخابرات استان خراسان رضوی
انجمن صنفی كارگری مراكز مخابرات شهرستانهای قوچان ، درگز ، سرخس و كلات
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نمایش فیش حقوقی بهمن و اسفند 1394
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تقدیر از همكارانی كه در استانها از حضور دبیر بهره مند شدند 1395/01/11

بنام خدا
با عرض سلام و ادب و تبریك و تهنیت  سال نو به محضر همكاران و خوانندگان محترم
از آنجا كه توفیقی فراهم شد تا در آغاز سال جدید دبیر محترم كانون انجمنهای صنفی كارگران مراكز مخابرات برادر قربانزاده در استانهای : مازندران ، اصفهان ، یزد ، فارس و خراسان جنوبی سفر داشته و در بین همكاران حضور پیدا نمایند متعاقب این حضور همكاران محترم جلساتی را پیرامون هم اندیشی چگونگی روند حقوق خود تشكیل دادند كه دبیر محترم كانون توانسته پلاسخ گو به سوالات و مشكلات موجود همكاران در این استانها باشند .
خداوند را شاكریم
لذا جا دارد از حضور  دبیر محترم جناب قربانزاده درایام نوروز و استفاده لازم از تعطیلات در جهت پیشبرد اهداف كانون و  عزیزان همكار فعال و پرتلاشی كه در جلسات هم اندیشی ، هم فكری ،  توجیهی و مهمان نوازی استانها و شهرهای   اصفهان ، ابركوه یزد ، شیراز ، طبس و ساری شركت كرده و برای بر پایی جلسات تلاش كرده اند كمال تقدیر و تشكر را داشته باشیم .
من الله توفیق
كانون انجمنهای صنفی كارگری كارگران مراكز مخابرات استان خراسان رضوی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات