اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَل

لایحه دفاعی مخابرت متناقض با ماده83 قانون

بنام خدا

امام صادق(ع)می فرماید:خداوندتمام برگزیدگان خودراماموریت دادکه مردم رابه راستگویی وادای امانت که ندای فطرت است دعوت نمایند.
با عرض سلام وتبریک به مناسبت ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی عج ا..  :همکاران محترم کارکنان مخابرات روستایی از اینکه مکرربا ماتماس می گیریدوپیرامون قراردادتنظیم شده در حال حاضر سوال می نماییدباآنکه به دلایلی نبایستی همه دانستنیهاپیرامون احقاق حق به صورت عمومی اظهار گرددباتوجه به مهم بودن موضوع وتماسهای مکررشماوتصمیم گیری کانون وفعالان کشوری بالاجبارلایحه دفاعی اخیروکیل شرکت مخابرات راکه کاملاًغیرمنصفانه بوده وهیچ مصداق واقعی نداردواگرگزاف نگفته باشیم مبنی برادلّه های کذب میباشدکه فقط اذهان عمومی وقاضی تصمیم گیرنده را دچارشک وتردید می نمایدبرای اطلاع وقضاوت خودتان وعاقبت کاروظیفه می دانیم به محضرتان ارائه نماییم.  شاید مسئولین نیزبامطالعه این مستندات بدانندمانگران چه هستیم وچراباید نگران باشیم .علیرغم وجودماده 83بازهم کارفرمادرصددایجادمشکل برای ما بوده ومی باشد.

زنیرو بود مرد را راستی                  زسستی کژی زایدوکاستی


کانون انجمنهای صنفی کارگری مراکز مخابرات استان خراسان رضویداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نامه اخیر مدیرکل روابط کار به دبیر کانون

بنام خدا
با عرض سلام وادب وعرض تبریک وتهنیت به مناسبت فرارسیدن ولادت باسعادت منجی بشریت حضرت مهدی عج ا...: همان طور که مستحضر هستید مبنی برشکوائیه کانون پیرامون مبحث طرح طبقه بندی مشاغل ،به کمیته طرح طبقه بندی مشاغل وزارت کار ،بعد از8ماه پیگیری مکرراخیراً آن اداره کل نامه ای را به این کانون جهت پاسخ ارسال داشته که متعاقب این نیز طی تماس تلفنی معاونت این ادراه ابراز داشته چنانچه تا تاریخ موعود شرکت مخابرات به تعهدات خود در جلسه 95/2/4جامه عمل نپوشد قطعاً ماماده 50قانون را برای آن شرکت اعمال خواهیم نمود. وهیچ فرصت مجددی نخواهیم داد.لذا میتوانید نامه مذکور رادر فایل ذیل مشاهده فرمائید.کنون انجمنهای صنفی کارگری مراکزمخابرات استان خراسان رضویداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

ابراز همدردی به همكار عزیزمان آقای گل میرزائی

بسم الله الرحمن الرحیم
بازگشت همه بسوی اوست

 جناب آقای گل میرزائی
همکارمحترم درمرکز یاقوتین شهرستان تربت جام
با نهایت تاسف وتاثر در گذشت پدر گرامیتان را به شماو خانواده محترم تسلیت عرض نموده غفران و رحمت الهی را در این ماه عزیز برای آن سفركرده و صبر وشكیبائی برای شما و خانواده  محترمتان مسئلت داریم .


کانون انجمنهای صنفی کارگران مخابرات استان خراسان رضویداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

مهندس برات قنبری در گفت‌وگو با تسنیم: اختیارات هیات مدیره مخابرات به دکتر سراییان تفویض شدمهندس برات قنبری در گفت‌وگو با تسنیم: اختیارات هیات مدیره مخابرات به دکتر سراییان تفویض شد

تمامی اختیارات هیات مدیره مخابرات با تصمیم جمعی به مدیر عامل این شرکت تفویض شد و پیش‌بینی می‌شود جلسه آتی پیرامون اصلاح ساختار این شرکت برگزار شود.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، مراسم معارفه رسمی هیات مدیره شرکت مخابرات ایران چهارشنبه گذشته برگزار شد و طبق اظهارات رئیس جدید هیات مدیره به محض معرفی اعضای هیات مدیره از سوی سهامداران تا برگزاری معارفه رسمی، سه جلسه هیات مدیره با حضور اعضای جدید تشکیل شده است.

طبق قوانین حاکم بر جلسات هیات مدیره این شرکت، اعضای هیات مدیره باید چهارشنبه هر هفته از ساعت هشت صبح آماده حضور در جلسات تصمیم‌گیری باشند هرچند که منعی برای برگزاری جلسات بیشتر نیست و در صورت تصمیم جمعی مبنی بر برگزاری بیش از یک جلسه در هفته، برگزاری جلسات خارج از برنامه رسمی می‌شود.

در حالیکه قرار بود چهارشنبه گذشته و هم‌زمان با سومین جلسه هیات مدیره مخابرات، اصلاح ساختار این شرکت مورد بررسی قرار گیرد اما با تصمیم اعضاء، این موضوع به جلسات آتی موکول شد.

توسعه زیرساخت‌ها و اصلاح ساختار از جمله موضوعات مورد تأکید دولت است و وزیر ارتباطات با اعلام تصویب این مهم، به دنبال رشد و تعالی این شرکت و خدمات‌رسانی بهتر به مردم با ایجاد تحول، نوآوری و توسعه در بعد فنی و اقتصادی مخابرات است.

در آخرین جلسه هیات مدیره (چهارشنبه گذشته) که در برخلاف روال همیشه در ساختمان معاونت نیروی انسانی این شرکت در خیابان حضرت ولیعصر (عج) تهران برگزار شد، اختیارات اعضای جدید هیات مدیره به مدیر عامل جدید تفویض گردید.

پیش‌نویس این موضوع به گفته مهندس برات قنبری –رئیس هیات مدیره- تهیه و تصویب شد و در مرحله امضای اعضاء قرار گرفت.

با توجه به اینکه اعضای هیات مدیره در هر موضوعی به توافق برسند، آن مورد از دستور کار خارج می‌شود لذا پیش‌بینی می‌گردد که جلسه آتی پیرامون اصلاح ساختار باشد.


کد خبر: 2621

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

رئیس هیات مدیره مخابرات خبر داد: پیشنهاد جدید برای افزایش نرخ‌ مکالمات/بازنگری طرح توسعه مخابراترئیس هیات مدیره مخابرات خبر داد: پیشنهاد جدید برای افزایش نرخ‌ مکالمات/بازنگری طرح توسعه مخابرات

رئیس هیات مدیره جدید شرکت مخابرات ایران، گفت: پیشنهاد تغییر نرخ های مخابراتی بار دیگر بررسی می شود و طرح توسعه مخابرات برای ارائه به وزارت ارتباطات، نیازمند بازنگری است.

مهندس قنبری در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد تصمیم هیات مدیره جدید شرکت مخابرات ایران، برای ارائه درخواست تغییر نرخ های مخابراتی به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: موضوع نرخ های مخابراتی باید از سوی هیات مدیره جدید مورد بررسی و کارشناسی مجدد قرار گیرد و پیشنهاد جدیدی را به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه خواهیم داد.

وی با بیان اینکه اختلافات میان شرکت مخابرات ایران و وزارت ارتباطات در حال حل شدن است، ادامه داد: این اختلافات اگر فنی است باید در کمیته فنی مورد بررسی قرار گیرد و اگر حاکمیتی، سیاسی و یا مالکیتی است باید نهادهای مرتبط در مورد آن تصمیم گیری کرده و اختلافات را حل کنند. اما آنچه که مسلم است اینکه بدنه مدیریتی در مخابرات، باید مدیریت حرفه ای خود را انجام دهد.

رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در مورد طرح توسعه مخابرات که سال گذشته از سوی این شرکت به وزارت ارتباطات ارائه شد و در پی آن، این شرکت درخواست برای افزایش نرخ های مخابراتی را به وزارت ارتباطات داد، گفت: قصد ما بازنگری در طرح توسعه است و اگر پیش از این کاری انجام شده و پیشنهاداتی ارائه شده است ما در جریان آن نیستیم.

 مهندس قنبری با تاکید براینکه هیات مدیره درصدد بازنگری طرحی است که به عنوان طرح توسعه شبکه مخابراتی کشور به وزارت ارتباطات ارائه شده است و گفت: در مورد عدد و رقم این پیشنهاد برای مکالمات تلفنی، چیزی نمی دانیم اما آنچه مسلم است اینکه هیات مدیره مخابرات، بر انجام بحث کارشناسی برای این طرح، تاکید دارد.

معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه برنامه توسعه مخابرات باید با برنامه ششم توسعه هماهنگی داشته باشد، اضافه کرد: هیات مدیره مخابرات با ارزیابی منابع و تعریف برنامه های جدید، به زودی پیشنهاد جدیدی را در مورد طرح توسعه مخابرات و تغییر تعرفه های مخابراتی به سازمان تنظیم مقررات ارتباطات ارائه می کند.

رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: مطالعات قبلی در این زمینه محترم است، اما باید این موضوع در هیات مدیره جدید مخابرات به وفاق و وحدت برسد و نباید در این زمینه عجله کرد.

وی گفت: اگرچه پیشنهادهای قبلی مخابرات برای موضوع تغییر نرخ ها و طرح توسعه، آماده است اما باید با اعمال کارشناسی بر روی آن، بازنگری مجدد شود.

به گزارش مهر، موضوع تغییر تعرفه های مخابراتی حدود ۲ سال است که از جمله درخواستهای مخابرات از وزیر ارتباطات است اما وی تاکنون به دلیل آنکه اعلام شده بود که مخابرات طرح توسعه خود را ارائه نداده است با این تغییر موافقت نکرد.

هفته گذشته و با تغییر هیات مدیره شرکت مخابرات و حل احتلافات مدیریتی این شرکت که ۴۰ درصد سهام آن متعلق به دولت است، وزیر ارتباطات، با افزایش نرخ های مخابراتی موافقت کرد.


کد خبر: 2627
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مخابرات ایران 29 اردیبهشت برگزار می شودمجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مخابرات ایران 29 اردیبهشت برگزار می شود


  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مخابرات ایران، روز چهارشنبه 29 اردیهشت ماه 1395 در سالن همایش های پژوهشگاه نیرو برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران و بر اساس اطلاعیه رسمی هیأت مدیره این شرکت، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران (سهامی عام) ، رأس ساعت 15روز چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه سال 1395، در سالن همایش پژوهشگاه نیرو واقع در تهران- شهرک غرب- انتهای بلوار شهید دادمان (پونک باختری)- پژوهشگاه نیرو تشکیل می شود.


بر اساس اطلاعیه مذکور، دستور جلسه این مجمع عبارت است از:

1- استماع گزارش هیأت مدیره در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/94.

2- استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی.

3- بررسی و تصویب صورت های مالی مربوط به سال منتهی به 29/12/94 و سود تقسیمی.

4- انتخاب بازرس (حسابرس) اصلی و علی البدل و تعیین حق الزحمه مربوطه.

5- تعیین حق جلسه وپاداش اعضای هیأت مدیره.

6- تعیین روزنامه های کثیرالانتشار برای درج آگهی.

7- انتخاب مدیران

8- سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه است.


بر اساس این گزارش، سهامداران شرکت مخابرات ایران و یا وکلای قانونی آنان دعوت می شود به منظور اخذ برگ حضور در جلسه از ساعت 8 صبح الی 16روزسه شنبه مورخ 28 اردیبهشت ماه با در دست داشتن اصل برگ سهام ، وکالت نامه یا برگ نمایندگی معتبر و کارت ملی به اداره سهام شرکت واقع در بزرگراه همت – اول سردار جنگل – ساختمان شرکت مخابرات ایران مراجعه و یا از طریق سایت اینترنتی شرکت به آدرس www.tci.ir اقدام نمایند.

 


کد خبر: 2629


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اعیاد شعبانیه مبارک
حسین سلطان عشق،عباس ساقی عشق،زینب شاهد عشق و سجاد راوی عشق.

کاروان عشق در راه است و خود “عشق” نیمه شعبان خواهد آمد… اعیاد شعبانیه مبارک


شعبان که مه سرور هر مرد و زن است

تابان ز وجود جلوه ی چهار تن است

هم مولد سجاد و اباالفضل و حسین

هم مولد پاک حجت بن الحسن است

http://photos02.wisgoon.com/media/pin/images/o/2015/5/21/19/1432220378728958.jpg
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نامه كانون خراسان رضوی جهت اعلام نواقص قرارداد و علت عدم امضاء ان

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

مشروح وماحصل همایش کانون انجمنهای صنفی مرکزمخابرات خراسان رضوی مورخ95/02/16

بنام خدا
خدایاجهان،پادشاهی توراست     زماخدمت آید،خدایی توراست
با عرض سلام وادب واحترام:به شکرانه ایزدمنّان وباتوکل به یکتای بی همتاوتوسّل به بندگان مقرّب درگاه باری تعالی(پیامبران وائمه اطهار)بویژه ولی نعمتمان علی ابن موسی الرضا(ع)درشانزده اردیبهشت ماه1395اولین همایش کشوری کانون  وهشتمین همایش انجمنهای صنفی کارگران مراکزمخابرات استان خراسان رضوی باحضورنمایندگان استانهای سطح کشوردر مشهد مقدس پایتخت معنوی جهان اسلام درشهرستان کلات (سردارفاتح ایران نادرشاه)برگزارگردید.خداوندراشکرگزاریم از اینکه این همکاران محترم که دعوت کانون را پذیرفتندوسختی راه رابرخودرواداشتندبه سلامتی به آغوش خانواده های خودبازگشتند. مشروح دستاوردها،مصوبات وپیامهای آن همایش راجهت استحضارواطلاع به محضرتان تقدیم میداریم:ازآنجاکه این کانون10روزقبل ازهمه نمایندگان استانی ومسئولین انجمنهای کارکنان مرکز مخابرات کشورجهت حضور واعلان آمادگی درسایت کانون دعوت بعمل آورد.به حمدخداوندقادرروزپنج شنبه16اردیبهشت مصادف بامبعث رسول اکرم پیامبر خاتم حضرت محمدمصطفی(ص)از15استان کشور راس ساعت9صبح درمحل دفترکانون خراسان رضوی حضوربهم رساندند.درساعت14بعدازظهربه محل برگزاری همایش به شهرستان کوهستانی وخوش آب وهوای کلات عزیمت نمودیم ودرحسینیه روستای باقدمت لاین نومستقرگردیدیم. بعدازصرف نهاربه میزبانی کانون وانجمن های صنفی کارگران مراکزمخابرات شهرستانهای کلات،قوچان،درگزوسرخس برنامه های برگزاری همایش به اطلاع همکاران حاضردرجلسه رسانده شد.ازآنجاکه روزجلسه مصادف باعیدمبعث بود بعداز صرف نهارمحفل جشنی به یمن وبرکت صاحب این روز مبارک درمحل آبشارومقبره بابارمضان برگزار شد.از ساعت19جلسه بصورت رسمی اعلان وبا تلاوت کلام نورآغازگردید.در ابتدامجری برنامه،همکاروبازرس کانون جناب آقای جهانشیری عناوین برنامه هارااعلام نمودند.درادامه آقای هوشمندریاست محترم کانون ضمن خیرمقدم به مهمانان به بعضی مواردمهم ازباب تذکراشاره نمودندوایشان ازنمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بویژه آقایان:سبحانی نیا،سبحانی فر،پژمانفر،رضایی،محجوب وقاضی پورو.....ووزارتخانه های محترم تعاون،کارورفاه اجتماعی،فناوری اطلاعات وسازمان تامین اجتماعی و....تقدیر وتشکرلازم رابعمل آوردند.که در پایان باتشویق بسیارخوب همکاران خاتمه یافت.سپس باشروع اذان مغرب نماز جماعت برگزارگردیدوبعدازاقامه نمازدبیرکانون آقای قربانزاده گزارشی ازشرح کار،پیگیریهاوعملکردکانون وشورای هماهنگی درطی 6سال اخیروسال جاری را به سمع ونظرهمکاران ومهمانان رساندند.ایشان ابراز نمودندوحدت،همدلی وانسجام وبا بهره گیری ازتوصیه های مقام معظم رهبری وتاکیدبراقدام وعمل وبرنامه ریزی باهدف معین وتلاشهای بی شائبه شورای هماهنگی اسبق وتلاشهای مدبّرانه وقانونمندکانون دستاوردهای فراوانی رابه همراه داشته است که این تلاشهای شبانه روزی باعث احقاق حق شما عزیزان مطّلع وغیرمطّلع گردیده است.ایشان ابراز داشتندبزگترین دستاورد، اعاده حیثیّت وایجاد مودّت ودوستی این قشر زحمتکش بوده است.دومیّن دستاورداین همه رنج وزحمت اخذقوانین مستمرازسال89تا93بوده که منجر به احکام ثابت ماده83شده است میباشد.که به موجب این قوانین تامین اجتماعی وشرکت مخابرات ایران مکلّف وموظّف به واریز بیمه شاغلین وحتّی منفک شده های این قشر گردیده است.که این مهم به شکرانه یزدان پاک محقق گردیده ودیگر دستاوردبه موجب این قانون اخیرمکلّف شدن مخابرات ایرات به بستن قراردادمستقیم طبق ضوابط وشرایط قانون کار تازمان بازنشستگی را به همراه داشته وبه عرصه عمل رسانده است.که اکنون همه کارکنان مراکزمخابرات روستایی هم بیمه هستند وهم جزوکارکنان رسمی مخابرات میباشند.ونیزپیرامون دیگر مشکلات موجودازقبیل:طرح طبقه بندی مشاغل،رفاهیات وتبعیضات پرداختی وبرخوردی روندچگونگی پیگیریهارا به همکاران مطرح نموده وبه سوالاتی که از طرف همکاران دیگر استانهامطرح شده پاسخ داده شد.برحسب وظیفه وانصاف دبیرکانون ازطرف ریاست وهیئت مدیره کانون ومجموعه حاضرازتمامی فعالان دراین عرصه ازابتداتاکنون آقایان:لکزیان،فضلی،نوریمنش،زارعپور،حسن پور،اسدی، حسنکی،رهکویی، ایلخانی، عظیم زاده ، ابوالمحمدی،صالحی،اکبر محمدی ونصرتی و....یادی نمودوتقدیر وتشکر ویژه داشت که بیانات شیوای دبیرباتشویق حاضرین مورد تائید قرارگرفت.سپس یاروراهنمای همیشگی کارکنان مرکز مخابرات مشاور محترم جناب آقای مهندس رشیدی به جایگاه آمده وهمچون گذشته نکات قانونمندوموردنیازاین قشررابه استماع حاضرین رساندندوحدودیک ساعت همچون مدرّس برای همکاران قوانین کارومبحث طبقه بندی مشاغل ونواقص  قراردادهاو...راتدریس نمودکه بسیاربرای همکاران پرباروجذّاب ومفیدبود.همگی عزیزان مجموعه بیانات ایشان را ضبط وثبت نمودندتادراستان خود استفاده بهینه را ببرند.که درانتها این مردباصلابت باتشویق این قشر موردقدردانی قرارگرفت.سپس به نمایندگان منتخب استانهای حاضردرجلسه فرصتی داده شدکه هم معرّف حضورحاضرین باشندوهم مشکلات وپیشنهادات خودرا مطرح نمایند.که تمامی گفته های این عزیزان توسط منشی کانون یادداشت شدتادر درپیشرفت کاراستفاده شود.وبه سوالاتی که دراذهان مهمانان بوددرانتهاتوسط رئیس،دبیر،مشاوروخزانه دارکانون پاسخ داده شد.در انتهاهیئت مدیره های انجمنهای صنفی خراسان رضوی (1-مشهد،طرقبه،شاندیز،چناران وفریمان2-تربت حیدریه،زاوه ،مه ولات ،رشتخوار،خواف،بجستان وگناباد3-کاشمر،خلیل آباد،بردسکن4-سبزوار،جوین ،جغتای وخوشاب5-نیشابوروفیروزه6-تربت جام،تایباد،باخرز7-قوچان،درگز،کلات،سرخس)برای اهداءتقدیرنامه های مهمانان بزگوار درجایگاه حاضر شده وتقدیرنامه هایی را به رسم یادبود اهداءنمودند.درپایان جلسه مجری محترم جناب جهانشیری صورتجلسه همایش راکه دارای چندبنددستورالعمل بود برای حاضرین قرائت نمودند سپس مصوبات جلسه با رای گیری مثبت یامنفی وباتائیدنمایندگان استانها مصوب ومکتوب گردبدوبه امضای نمایندگان رسانده شد.متن صورتجلسه مورد نظر جهت استحضار در ذیل  نشان داده میشود.در پایان وظیفه می دانیم ازطرف کانون ازتمامی مهمانان عزیزی که ازسطح کشور(استانهای :خراسان شمالی-خراسان جنوبی-قزوین-سیستان وبلوچستان-کرمان-یزد-فارس-اصفهان-آذربایجان غربی-گیلان -زنجان-سمنان-همدان-چهارمحال بختیاری وخراسان رضوی)ومشاورمحترم جناب مهندس رشیدی ،هیئت مدیره زحمتکش کانون خراسان رضوی،انجمنهای صنفی کارگران خراسان،شوراودهیاری وهیئت امناء اماکن مذهبی روستای لاین نوکلات وگروه هنری وعرفانی تربت جام وبویژه میزبان بزرگوارهمکاران کلات خاصه جناب آقای صداقتیان وهمه دست اندرکاران که مارادربرگزاری این همایش کشوری یاری ومساعدت نمودند تقدیر وتشکر لازم را داشته باشیم .

ومن الله التوفیق

کانون انجمنهای صنفی کارگران مراکز مخابرات استان خراسان رضویداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

صورت جلسه 95.02.16
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نامه:نوافص وایرادهای قراردادهابه مدیران مخابرات مکاتبه شود.

بنام خدا
با سلام این نامه توسط کانون انجمنهای صنفی خراسان رضوی مبنی براعلان نواقص وایرادهای قراردادکه متناقض با ماده83وقوانین کار میباشدمکاتبه وارائه گردیده است که همکاران دیگر استانها میتوانند متن ذیل رامشاهده نمایند وخود نیز این اقدام را داشته باشند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

جهت اطلاع 1395/02/14

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

صورت جلسه مورخ 1395.02.04 تهران وزارن كار

بنام خدا
با عرض سلام وادب
به استحضار می رساند از آنجا كه همكاران مكرراً پیرامون چگو نگی محتوی جلسه 95/2/4  تهران وزارت محترم تعاون ، كار و رفاه اجتماعی تماس می گیرند  اصل صورت جلسه آنروز  جهت مشاهده شما عزیزان بر روی سایت گذاشته می شود.

من الله توفیق
با تقدیم احترام :

كانون انجمنهای صنفی كارگران مراكز مخابرات

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

روز کارگر تعطیل رسمی استhttp://mahstan.ir/wp-content/uploads/2015/04/300412052642.png


علیرضا محجوب:
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با اشاره به ماده ۶۳ قانون کار گفت:روز کارگر بر اساس قانون کار، روز تعطیل رسمی برای کارگران محسوب می شود و کارفرمایان حق ندارند در این روز کارگران را وادار به کار کنند.
خبرگزاری تسنیم: علیرضا محجوب در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه اینکه روز کارگر، تعطیل رسمی برای کارگران است گفت:روز کارگر بر اساس قانون کار، روز تعطیل رسمی برای کارگران محسوب می شود و کارفرمایان حق ندارند در این روز کارگران را وادار به کار کنند.

 وی با اشاره به ماده 63 قانون کار جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: علاوه بر تعطیلات رسمی کشور، روز کارگر( 11 اردیبهشت)نیز جزء تعطیلات رسمی کارگران به حساب می آید.بنابراین کارگران در این روز مانند جمعه ها، تعطیل هستند و می توانند از تنها روز خود در سال استفاده کنند.

 وی با بیان اینکه طبق قانون کارفرمایی اجازه ندارد کارگر را به اضافه کاری وادار کند گفت: هر چند کارفرمایان و پیمانکاران، این روز را به مثابه ی روز کاری برای کارگران تلقی کرده و آنها را بعضا مجبور به کار می کنند اما قانون کارتأکید بر تعطیل رسمی برای کارگران است.

  محجوب گفت: روز جهانی کارگر بر اساس قوانین قانون کار برای کارگرانی که تابع این قانون هستند روزی تعطیل محسوب می شود که مزد آن نیز مطابق ایام تعطیل سال باید به کارگران پرداخت شود و اگر به هر دلیلی کارخانه ای تعطیل نشود،
ا
ولاً باید حضور در کار گارگران با توافق بین کارگران و کارفرما باشد .
 ثانیاً  مطابق اضافه کاری در روز تعطیل برای کارگران محاسبه شود.
کد خبر: ۳۲۲۸۵۷
تاریخ انتشار: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ -
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

شرکت مخابرات ایران ،12 اردیبهشت تعطیل است


شرکت مخابرات ایران ،12 اردیبهشت تعطیل است

شرکت مخابرات ایران ،12 اردیبهشت تعطیل است

شرکت مخابرات ایران و شرکت های تابع، روز 12اردیبهشت، همزمان با روز جهانی کار و روز معلم، تعطیل است.


روابط عمومی واموربین الملل شرکت مخابرات ایران، با تبریک روز جهانی کار، به همه کارکنان پرتلاش شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: « با توجه به ماده 63 قانون کار جمهوری اسلامی ایران، علاوه برتعطیلات رسمی کشور، روز کارگر نیز جزء تعطیلات رسمی کارگران به حساب می آید. براین اساس و به منظور تکریم واحترام به تلاش شبانه روزی همکاران عزیز، این روز که در سال جاری ، یکشنبه 12 اردیبهشت ماه است ؛ تعطیل اعلام می شود.»

بر اساس این اطلاعیه ، در این روز، واحدهای اجرایی که به ارایه خدمت به مشترکان می پردازند، دایربوده و در امر خدمت رسانی وقفه ای ایجاد نخواهد شد. 

گفتنی ­ست؛ شرکت های مخابرات استان ها وشرکت ارتباطات سیار ایران نیز مشمول این اطلاعیه می شوند.

کد خبر: 2559داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


  • تعداد صفحات :2
  • 1  
  • 2  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic