اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَل

روز جهانی ارتباطات

http://s8.picofile.com/file/8295161584/2261373_883.jpg

روز جهانی ارتباطات بر تلاشگران عرصه ی ارتباطات روستایی مبارک بادداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تبریک میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی عج ا.....


ولادت آخرین ذخیره ی الهی، بهار دلها، یوسف زهرا، تبریک و تهنیت بادhttp://img.tebyan.net/big/1390/04/2011071616185080_mahdi-02.jpg


ای منتظران گنج نهان می آید

آرامش جان عاشقان می آید

بر بام سحر طلایه داران ظهور

گفتند که صاحب الزمان می آید


******************


جلوه گل عندلیبان را غزلخوان می کند

نام مهدی صد هزاران درد درمان میکند

مدعی گوید که با یک گل نمی گردد بهار

من گلی دارم که عالم را گلستان میکند . . .داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

هشدار بسیار جدی

دوستان گرامی سلام
تعدادی از دوستان از چند استان  با نمایندگی کارگران مخابرات استانشان عازم تهران شدند و دیروز با تعدادی از مقامات شرکت مخابرات گفتگو نمودند و به صورت شفاهی قول هایی گرفته اند و حرف هایی زده شده است . اگر همه امور درست پیش برود که قطعا زحمت کشیده اند و دست آنها درد نکند اما اگر گرفتار نیرنگ شرکت مخابرات شوند و مشکلاتی برای کارگران مخابرات درست نمایند ما همکاران گرفتار بهانه هایی خواهیم شد که به این زودی ها از آن خلاصی نخواهیم یافت . این موارد به صورت فشرده به حضور شما عزیزان عرض می شود :
۱-  تاکنون شرکت مخابرات از زمان تصویب قانون موضوع قرارداد دائمی یا موقت را در برنامه خودش به صورت انعقاد قرارداد یکساله ، شش ماهه ، قرارداد پاره وقت و قرارداد پروانه ای و یا پیمانکاری یک نفره دنبال نموده و در کلیه مجامع و مراکز سیاسی که موضوع اختلاف به آنجا جهت بررسی و یا پیدا کردن راه حل ارجاع شده ، همواره متذکر شده است که کارگران مخابرات باید قرارداد امضا نمایند واگر امضا ننمایند طبعا حقوق و مزایای آنها قابل پرداخت نخواهد بود . این موارد در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مراکز استانها و ادارات کار و حتی فرمانداریها به این طریق بوده است . لذا اینکه شرکت مخابرات به چند نفر از دوستان تعهدی بدهد و اقدامی نماید بسیار بعید به نظر میرسد (انشاءالله ما اشتباه کرده باشیم ).
۲-  چشم برادران باز شود به اینکه از سال های ۹۰  تاکنون چه دوستانی در کنار شما بوده اند و الان جایشان بین ما خالی است و خیلی از آنها گرفتار نیرنگ مخابرات شده و بدون اینکه مزایای پایان کار خود را دریافت نمایند از ما جدا شده و یا اخراج شده اند.
۳-  آقای زنگی از نمایندگان شرکت مخابرات می باشد و متاسفانه این فرد نماینده کارگران مخابرات است ولی در عمل ، سود و منافع شرکت مخابرات را دنبال می نماید. ایشان  نماینده کارگران در کتابچه طرح طبقه بندی مشاغل و کمیته انضباط کار شرکت مخابرات می باشد و همچنین ریاست انجمن صنفی کارگران مخابرات کشور را هم بر عهده دارد و دارای مهر و امضای معتبر برای مراکز تصمیم گیری می باشد و اگر این فرد پیمان نامه ای را برای اقدام و تعهد از طرف نمایندگان اعزامی شما (برادران حسنکی ، کشاورز، جمال ملا و ....) امضاء نماید و کنار مهر ایشان چند امضاء دیگراز شما عزیزان باشد  دارای اعتبار قانونی بوده و این پیمان نامه برای مراکز تصمیم گیری از قبیل مراجع حل اختلاف قانون کار که به شکایت های شما رسیدگی می نمایند معتبر خواهد بود و به عنوان یک پیمان و تصمیم توافقی ، مرجع تصمیم گیری قرار گرفته و ممکن است در آینده حقوق شما را از بین ببرد. لذا بدون مشاوره با دیگران از امضا اجتناب نمائید.
۴- نمایندگانی که در مجلس در استیفاء حقوق قانونی شما زحمت کشیده اند و مصوبه ای را برایتان آماده نموده اند الان تشخیص آنها این است که کارگران مخابرات در استان های خود به مراتب بهتر می توانند به حقوق قانونی خود برسند و حضور برادران  در تهران فقط روند کار را از طریق بروکراسی پی گیری می نماید که جنبه اجرائی موضوع ، به دلیل اینکه به صورت دادنامه صادره از مراجع تصمیم گیری نیست ، را کند نموده و در دراز مدت به پاسخ و یا خواسته خود خواهند رسید . روند کار به این شکل است که  درمجلس ( تهران) مذاکره میشود ، تصمیم گرفته میشود به وزارت فناوری اطلاعات جهت اجرا ارسال می شود ، آنها نیز تصمیم را به شرکت مخابرات اعلام می نمایند و شرکت مخابرات پاسخ خود را نوشته و برای وزارت فناوری اطلاعات ارسال می کند و آنها نیز به مجلس عودت می دهند مجلس نتیجه می گیرد تصمیم آنها اقدام شده است یا خیر و اگر خیر باشد به کمیسیون مربوطه ارجاع می دهد و بعد از تصمیم کمیسیون در صحن علنی گزارش داده می شود و بعد رای گیری شده و اگر تخلفی صورت گرفته شود به کمیسیون اصل نود ارسال می شود و.... نانی از این مکاتبات برای شما بیرون نخواهد آمد.
۵- اینگونه موارد ، ضرورت حضور کارشناس مطلع را طلب می نماید که لحظه به لحظه موارد مذاکره و یا توافق را با قوانین و دستورالعمل های صادره منطبق نموده و قابلیت اجرای آن را رصد نماید که متاسفانه این موارد نشان میدهد که برادران از وجود چنین کارشناسانی بی بهره اند.
۶- مخلوط نمودن مباحث کارگزاری مخابرات ، با موضوعات سیاسی انتخابات برای آینده کارگزاران مشکل ساز خواهد بود . از هر دو طیف سیاسی اصول گرا و اصلاح طلب کمک های شایانی به کارگران مخابرات شده است باب این کمک ها با برداشت های سیاسی شما و اعلام کردن آن ، برای همیشه ممکن است  بسته شود و از نعمت مساعدت نمایندگان محترم که همواره حامی ما کارگران مخابرات بوده اند محروم خواهد نمود.
و من الله توفیق
کانون انجمنهای صنفی مراکز مخابرات روستایی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

پیگیری های روزهای اخیر جهت اطلاع و استحضار همکاران محترم

با سپاس و درود و صلوات بر پیامبر خاتم و عرض سلام و ادب ؛ به استحضار شما برادران و خواهران محترم می رسانیم مکمل فعالیتهای گذشته که قرار بود فایلهای معیوب مربوط به طرح طبقه بندی مشاغل توسط نمایندگان محترم استانی اصلاح گردد خوشبختانه تعدادی از استانها اقدام عاجل نموده (بر حسب مثال : آذربایجان غربی و شرقی و لرستان و اصفهان) و فایل اصلاح شده با تایید اداره کار استانشان را از طریق وزارت کار به طراح محترم رسانده اند و تعدادی نیز در تلاشند تا این مهم محقق گردد . اما متاسفانه چند استان حتی حاضر به گرفتن فایل استان خود از طریق دبیر کانون نشده اند !! این کانون نیز با مراجعات مکرر به دفتر طراح در پی آنست تا با همکاری ، موضوع طرح طبقه بندی را هر چه سریعتر به سرمنزل مطلوب برساند که توضیحات آن در فضای مجازی خارج از حوصله و مصلحت می باشد . لذا باز هم از همه شما عزیزان استدعا داریم در اصلاح فایل و ارسال به وزارت ، کوشا و پیگیر باشید تا قسمتی از کار از طریق شما تسریع گردد . قابل ذکر است با تماسهایی که با حوزه ی روابط کار وزارت داشته ایم چنانچه ادارات کار استانی در این موضوع با نمایندگان استانی و یا روسای انجمنها همکاری لازم را نداشته و یا گاهی بداخلاقی می نمایند و یا تایید مخابرات را مطرح می نمایند ، بالفور موضوع را در قالب یک نامه با امضا و مهر انجمن و یا نماینده استان مربوطه به دفتر معاونت روابط کار وزارت فکس نموده و حتی المقدور کانون را از این اقدام مطلع نموده با مذاکراتی که انجام شده ، با اداره کار استان مربوط از طرف وزارت بالفور مکاتبه خواهد شد . اینکه اداره کار استانی برای تهیه طرح ، نظر مخابرات را مطرح می نماید این نظریه قابل قبول نیست چرا که اعمال ماده ۵۰ به دلیل تمرد و استنکاف ورزیدن شرکت مخابرات از قانون بوده است پس چگونه در تهیه لیست مساعدت نماید ؟! قابل ذکر است در امتداد تلاشهای شما عزیزان و مذاکراتی که بین وزارت و طراح و کانون انجام پذیرفته ، طراح محترم نیز معایب هر استان را بصورت مکتوب به وزارت اعلام داشته و می دارد و وزارت نیز به استناد مکاتبات طراح به ادارات کار استانهای مربوط ، نامه ای جهت تسریع کار ارسال می نماید که این خود باعث سرعت بخشیدن در جمع شدن موضوع می باشد .
با تقدیم احترام ؛ کانون انجمنها داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

جلسه اخیر کانون با مدیران ارشد امنیتی و سیاسی و مخابرات در کمیسیون تشکیل شده در استانداری خراسان رضوی سه شنبه مورخ ۹۶/۲/۱۲

با سپاس به درگاه ایزد منان و با عرض ادب و سلام به محضر همکاران محترم ؛ بدینوسیله به اطلاعتان می رساند در امتداد پیگیرهای مکرر و مجدانه این کانون جهت انعقاد قرارداد دائم که در حوزه معاونت سیاسی استانداری خراسان رضوی انجام پذیرفت با عنایت معاونت محترم سیاسی استانداری و مدیرکل محترم دفتر سیاسی اجتماعی استانداری خراسان رضوی جلسه ای با حضور نماینده بازرسی کل کشور و بازرسی استانداری و اداره اطلاعات و مدیر عامل محترم شرکت مخابرات بهمراه مسئولین حقوقی و نیروی انسانی و حراست شرکت مذکور در محل استانداری خراسان رضوی تشکیل گردید که در این جلسه از کانون برای توضیح مکاتبات و مستندات خود نیز دعوت گردید . به شکرانه یکتای بی همتا علیرغم فرافکنی های مدیر مخابرات در قالب مکاتبات فراوان با مدیران سیاسی امنیتی استان در این جلسه که تیم حاضر از طرف کانون ، رئیس و دبیر (هوشمند و قربانزاده) و برادران شکاری و علایی حضور داشتند ، خواسته ی به حق و قانونی که اجرای مُرّ قانون (ماده ۸۳) بود از طرف دبیر کانون مطرح گردید که برای اطلاع و استحضار اکمل حاضرین در جلسه از شروع مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام تا کنون شرح ماوقع با ارائه مستندات توضیح و به رویت بزرگواران رسانده شد که بر حسب اهمیت در این جلسه مواردی از قبیل مصوبه مجلس (قانون ماده ۸۳) و نظر مشورتی مجلس ، استفساریه وزارت کار از مجلس ، صدور بخشنامه وزارت کار و نیز آرای صادره قطعی و لازم الاجرای هیاتهای حل اختلاف توسط رئیس کانون قرائت گردید که خوشبختانه مورد تایید حاضرین نیز قرار گرفت که در پاسخ مطالبی از طرف مدیر عامل محترم مخابرات خراسان مطرح شد که مَخلَص کلام ، ایشان ابراز داشتند هرگونه تصمیمی از مرکز (مدیریت شرکت مخابرات ایران) برای ما قابل اجراست و در پایان آقای شکاری نیز دفاعیاتی را به استماع حاضرین رساندند و فرازی از وصیتنامه امام باب اجرای قانون قرائت نمودند و در انتها مصوب شد هر چه سریعتر شرکت مخابرات خراسان رضوی و نیز استانداری محترم مکاتباتی را با مرکز داشته باشند تا مشکلات موجود حل و فصل گردد و کارکنان مراکز مخابرات روستایی کماکان به کار خود ادامه داده و مدیریت مخابرات خراسان رضوی نیز حقوق و بیمه این کارکنان را پرداخت نماید تا حصول نتیجه از مرکز . از آنجا که معاونت روابط کار اداره کل تعاون و کار استان در این جلسه حاضر بودند با شفافیت در پاسخ سوال کارشناس بازرسی کل کشور ابراز داشتند از نظر این حوزه و مستندات موجود کارگران مراکز مخابرات روستایی کارگران دائمی مخابرات می باشند و در باب انعقاد قرارداد ، مخابرات مکلف است با این قشر قرارداد دائمی منعقد نماید که به زودی صورتجلسه تهیه شده نیز به استحضار شما عزیزان رسانده خواهد شد . لذا جا دارد از تمامی شخصیتهای حقیقی و حقوقی و معاونت محترم سیاسی جناب آقای دکتر حسینی و حوزه مدیرکل سیاسی اجتماعی و مدیر کل بازرسی استانداری و مدیران محترم سیاسی امنیتی استان بویژه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی و زحمتکشان کانون که در تشکیل این جلسه متقبل زحمت شده و به استناد قانون توصیه های مطلوبی را به کارفرما داشتند ، مراتب تقدیر و تشکر را داشته باشیم .
با تقدیم احترام ؛ کانون انجمنهای مراکز مخابرات خراسان رضویداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تسلیت به همکار

انا لله و انا الیه راجعون

جناب آقای عظیم زاده همکار محترم و برادر گرامی ؛ درگذشت برادر خانم گرامیتان را تسلیت عرض نموده از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای جنابعالی و خانواده محترم صبر و شکیبایی مسئلت می نماییم .

کانون انجمنهای صنفی مراکز مخابرات روستایی خراسان رضویداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

روز جوان مبارک

http://s9.picofile.com/file/8294303292/photo_2017_05_08_09_45_01.jpg


حضرت علی اکبر آینه تمام نمای فضایل نبوی بود.
هیچ یک از مورخین  فردی از خاندان پیامبر  را  که در تمام صفات شبیه او باشد به جز علی اکبر علیه السلام را  نام نبرده اند ، تا جایی که سیدالشهدا هرگاه شوق دیدن پیامبر را  داشتند به چهره علی اکبر می نگریستند.
مقتل مقرم ۵۴
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تقدیر و تشکر از همکاران سطح کشور

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
حمد و سپاس به درگاه ایزد منان و درود و صلوات بر محمد و خاندان پاکش و عرض سلام و ادب و احترام خدمت همکاران محترم؛
هجران ابدی و غم از دست دادن مادر سفر کرده مان هنوز بر قلبهایمان سنگینی می کند و جز پناه بردن به مشیت الهی و طلب غفران برای آن مرحومه چاره ای نیست . با این وجود از صمیم قلب از تمامی همکاران محترم اعم از خواهران و برادران ارجمند که از روز اول در مراسم تشییع و تدفین مادر مهربانمان ما را یاری و مساعدت نمودند و همه بزرگوارانی که از طریق چاپ بنر و پلاکارد و پیامک و گروههای تلگرامی و سایت کانون و تقدیم تاج گل و بصورت تلفنی و حضوری ابراز همدردی نمودند بویژه کانون محترم انجمنهای مراکز مخابرات خراسان رضوی و انجمنهای خراسان رضوی ، فارس و قزوین ، کمال تقدیر و تشکر را دارم . امیدوارم بتوانم زحمات شما سروران ارجمند را در مراسم برگشت از سفرهای زیارتی و مراسم شادی شما جبران نمایم .
مادر گرامی باشدش مهرش صفاست
خانه ی بی مادری را کشتی بی ناخداست
او که نیکی می کند با مادر خود از وفا
در بهشت قصری مهیا باشدش بهر خدا
ارادتمند همه شما بزرگواران ؛ حقیر حسن قربانزاده دبیر کانونداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تبریک اعیاد شعبانیه

http://s9.picofile.com/file/8293536400/3110762555a556e91.jpg


ایام نشاط و شور امت آمد

هنگام سرور و اخذ حاجت آمد
در روز سه و چهار ماه شعبان
از جانب حق سه پیک رحمت آمد
میلاد حسین است و ابوالفضل و علی
یعنی که سه منشأ سعادت آمد
آن ماه که ماه حاجتش میخوانند
ما بین دو خورشید امامت آمد

اعیاد شعبانیه مبارک

کانون انجمنهای صنفی مراکز مخابرات خراسان رضویداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

روز کارگر

مناسبت اول مه به عنوان روز کارگر به این لحاظ بوده است که در چهارم ماه مه سال ۱۸۸۶، و در چهارمین روز اعتصاب و تجمع کارگران آمریکایی در شهر شیکاگو ، پلیس به روی آنان آتش گشود که شماری کشته، عده‌ای مجروح و بعداً چهارتن نیز اعدام شدند. کارگران اعتصابی خواستار تعدیل شرایط کار و کاهش ساعات روزانه کار از ده ساعت به ۸ ساعت بودند. قرار بود که اول ماه مه ۱۸۸۶ در آمریکا (ایالات متحده)، کاهش ساعات کار به هشت ساعت در روز، به اجرا درآید که چنین نشد و در نتیجه، کارگران در گوشه و کنار این کشور دست به تظاهرات زدند و در یک‌هزار و دویست کارخانه و کارگاه، اعتصاب صورت گرفت. شمار کارگران معترض شهر شیکاگو بیش از سایر شهرها و حدود ۹۰ هزار تن بود. در چهارمین روز تظاهرات شیکاگو، کارگران اعتصابی و هوادارانشان در «میدان بیده » جمع شده و از اینجا به حرکت درآمده بودند. سخنرانان آنان بر یک گاری بزرگ سوار بودند و شعار می‌دادند. پس از طی مسافتی، پلیس اطراف این گاری (چهارچرخه) را گرفت و خواست که تظاهرکنندگان متفرق شوند که ناگهان انفجاری صورت گرفت، یک مأمور پلیس کشته شد و چند کارگر و پلیس نیز مجروح شدند. این حادثه سبب شد که پلیس دست به تیراندازی به سوی جمعیت بزند و کشتار صورت گیرد. آمار کشته‌شدگان اعلام نشده‌است ولی اسامی انبوه مجروحان در دست است. پلیس با اعمال خشونت موفق شد جمعیت را پراکنده‌سازد. در پی این حادثه، هشت تن به عنوان مسبّب دستگیر شدند که پنج نفر از آنان کارگر مهاجر آلمانی و یکی هم آلمانی تبعه آمریکا بود. دادگاه یکی از این دستگیرشدگان را به ۱۵ سال حبس محکوم کرد و بقیه محکوم به اعدام شدند که فرماندار ایالت مجازات دو تن از آنان را به حبس ابد تخفیف داد. یکی از محکومان به اعدام، پیش از اجرای حکم خودکشی کرد و چهار نفر دیگر به دار آویخته شدند.

با رسیدن اخبار مربوط به این تظاهرات، کشتار و اعدام به سایر کشورها، در گوشه و کنار جهان مراسم یادبود برگزار و هر سال هم تکرار شد که به تدریج اول ماه مه، روز جهانی کارگر عنوان گرفت. چون اعدام‌شدگان شیکاگو عمدتاً آلمانی بودند، در سال ۱۹۳۳ حزب نازی آلمان روز اول ماه مه را روز ملی و تعطیل عمومی اعلام کرد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

شرکت مخابرات ایران در روز جهانی کارگر تعطیل است

به مناسبت تقدیر از مقام کارگران و گرامیداشت روز جهانی کارگر، شرکت مخابرات ایران در روز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ تعطیل است .شرکت مخابرات ایران

براساس این اطلاعیه، واحدهای اجرایی که به ارائه خدمت و سرویس به مشترکان می پردازند، دایر بوده و در امر خدمت رسانی وقفه ای ایجاد نخواهد شد و این تعطیلی صرفاً مربوط به واحدها و بخش های ستادی می باشد.

ضمناً مخابرات های مناطق سراسر کشور و شرکت ارتباطات سیار ایران نیز مشمول این اطلاعیه می شوند.

گفتنی ست روز اوّل ماه « می » میلادی به پاس قدردانی از زحمات کارگران، روز جهانی کارگر نام گذاری و در همه کشورها با برگزاری مراسم و همایش های مختلف، کارگران تکریم می شوند. این روز در تقویم شمسی برابر با روز ۱۱ اردیبهشت است.


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تعطیلی روز کارگر

رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم:

روز کارگر تعطیل رسمی است/ لزوم اجرای ماده ۶۳ قانون کارسخنرانی مطهری و محجوب در دانشگاه علامه طباطبایی

رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با اشاره به ماده ۶۳ قانون کار گفت:روز کارگر بر اساس قانون کار، روز تعطیل رسمی برای کارگران محسوب می شود و کارفرمایان حق ندارند در این روز کارگران را وادار به کار کنند.

علیرضا محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه اینکه روز کارگر، تعطیل رسمی برای کارگران است گفت:روز کارگر بر اساس قانون کار، روز تعطیل رسمی برای کارگران محسوب می شود و کارفرمایان حق ندارند در این روز کارگران را وادار به کار کنند.

 وی با اشاره به ماده 63 قانون کار جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: علاوه بر تعطیلات رسمی کشور، روز کارگر( 11 اردیبهشت)نیز جزء تعطیلات رسمی کارگران به حساب می آید.بنابراین کارگران در این روز مانند جمعه ها، تعطیل هستند و می توانند از تنها روز خود در سال استفاده کنند.

 وی با بیان اینکه طبق قانون کارفرمایی اجازه ندارد کارگر را به اضافه کاری وادار کند گفت: هر چند کارفرمایان و پیمانکاران، این روز را به مثابه ی روز کاری برای کارگران تلقی کرده و آنها را بعضا مجبور به کار می کنند اما قانون کارتأکید بر تعطیل رسمی برای کارگران است.

  محجوب گفت: روز جهانی کارگر بر اساس قوانین قانون کار برای کارگرانی که تابع این قانون هستند روزی تعطیل محسوب می شود که مزد آن نیز مطابق ایام تعطیل سال باید به کارگران پرداخت شود و اگر به هر دلیلی کارخانه ای تعطیل نشود،اولاً باید حضور در کار گارگران با توافق بین کارگران و کارفرما باشد و ثانیاً و مطابق اضافه کاری در روز تعطیل برای کارگران محاسبه شود.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

عرض تسلیت به آقای قربانزاده

http://s9.picofile.com/file/8293427668/index.jpg
 قلبم شده رنجور زهجران تو مادر فكرم شده اینگونه پریشان تو مادر
هرروزكنم آرزوی روی تو افسوس      دستم شده كوتاه زدامان تومادر


جناب آقای قربان زاده دبیر محترم کانون انجمنهای صنفی کارگران مراکز مخابراتی ،اندوه بی
پایان ما از این واقعه دردناک قابل وصف نیست خبردرگذشت مادر مهربان وگرامیتان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.این ماتم جانگداز را به،خانواده محترم  تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌کنیم. مارادرغم خودشریک بدانید.

انجمنهای صنفی مراکز مخابرات روستایی خراسان رضوی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تسلیت درگذشت مادر آقای قربانزاده


http://s9.picofile.com/file/8293427668/index.jpg

انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف و تاثر درگذشت مادر گرامی جناب آقای قربانزاده دبیر محترم کانون خراسان رضوی را به اطلاع می رسانیم . جهت شادی این بانوی بزرگوار و به تقدیر از پرورش چنین مردی بزرگ با قرائت حمد و سوره اخلاص و هدیه شاخه گل صلوات بر محمد و آل محمد زحماتش را ارج می نهیم .

مراسم ایشان فردا صبح و نیز بعدازظهر در روستای یک لنگی از توابع شهرستان تربت حیدریه برگزار می گردد. لذاهمکارانی که مایلند شرکت نمایند ساعت ۳ بعدازظهر روز شنبه در ورودی روستای یک لنگی حضور به هم رسانند.

کانون انجمنهای صنفی مراکز مخابرات خراسان رضوی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

پیگیری کانون بابت قرارداد پیشنهادی

قابل توجه همکاران خراسان رضوی
با عرض سلام و ادب محضر همکاران محترم ؛ به استحضار می رساند امروز ۵ شنبه هفتم اردیبهشت ماه ، ریاست محترم کانون باب نامه اخیر مخابرات جهت امضای قرارداد به استانداری مراجعه داشته که مکمل پیگیری روزهای قبل دبیر ، ایشان نسبت به برگزاری جلسه در استانداری با حضور مدیران کل و مسئولین امنیتی و مخابرات و نمایندگان کارگزاران تاکید داشته که در این پیگیری مجدانه ، دفتر مدیر کل سیاسی اجتماعی با این تقاضا موافقت نمودند و خوشبختانه با پیگیری های دیروز رئیس و دبیر کانون در مدیریت شرکت مخابرات خراسان و سایر نهادها حقوق شما همکاران امروز واریز گردید . همکاران محترم ؛ از آنجا که انجمن کارگران شهرستان تربت حیدریه نسبت به آرای صادره قرارداد دائم برای اجرای احکام اقدام نموده است کارفرما زیرکانه نامه ای را باب دعوت به امضای قرارداد به همکاران محترم تربت حیدریه ، زاوه ، رشتخوار ارسال نموده و رونوشت آنرا به دادگستری های شهرستان نیز زده است که از این حرکت نتیجه میگیریم خواسته دادگستری که متولی اجرای احکام می باشد را مغفول عملکرد خود نماید چرا که بعد از دریافت نامه ، همکاران که مراجعه نموده اند بازهم شرکت مخابرات قرارداد موقت را برای امضا ارائه داشته . لذا توصیه می نماییم روسای محترم انجمنها و فرد فرد همکاران به حرکات کارفرما توجه نموده و حتماً پاسخ کتبی تهیه شده ی کانون را بابت عدم امضای قرارداد به ادارات شهرستان و رونوشتهای ذکر شده ارائه نمایند تا اذهان مسئولین سیاسی و امنیتی از تمرد امر کارفرما در اجرای قانون آگاه گردد .
با سپاس ؛ کانون انجمنهای مراکز مخابرات خراسان رضویداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


  • تعداد صفحات :2
  • 1  
  • 2  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic