اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَل

پیگیری های کانون در استان 

با درود و صلوات بر محمد و آل محمد و با عرض سلام و ادب به محضر همکاران ارجمند 
با توجه قول مساعد مسئولین محترم امنیتی سیاسی و قضایی استان در اواخر سال ۹۶ ، روز دوشنبه ۹۷/۱/۲۰ رئیس و دبیر کانون جهت پیگیری های لازم با تهیه نامه ای با محتوای اینکه کار چشمگیری صورت نگرفته به محل کار مسئولین محترم مذکور مراجعه نمودیم . ابتدا با معاونت دادستان مرکز استان و مدیر کل دفتر امنیتی استان ملاقات نموده و تقاضای مساعدت نسبت به مشکلات مطرح شده با توجه به عدم رسیدگی مخابرات تاکنون را داشتیم که در نتیجه معاونت دادستان بدون فوت وقت دستور مکاتبه جدید با ریاست محترم دیوان عدالت اداری را مرقوم داشتند و نیز مدیر کل محترم امنیتی با مخابرات استان تماس گرفته و پرداخت هزینه های متقبل شده را به صورت فوری دستور نمودند . سپس مکتوبه تهیه شده را به مدیر کل محترم روابط کار و معاونت استان تسلیم نموده و پیرامون مبحث تعیین تکلیف ۴۶ نفر همکاران استان و ایمنی کار و باب اجرای آرای صادره با معاونت جدید روابط کار استان بصورت اکمل صحبت شد . این معاونت قول پیگیری های جدی تر در سال جدید برای رفع مشکلات این قشر را دادند . سپس با مدیر کل فن آوری اطلاعات و دفتر دادستان مرکز ملاقات نمودیم و مکتوبه شکوائیه های کارگران مخابرات روستایی را به محضر این مدیران محترم و نیز مدیران امنیتی و اطلاعاتی رساندیم و تقاضای رفع این مناقشات گردید . لذا همکاران مطلع باشند که کانون با برنامه های مدون و کاربردی در جهت احقاق حق منطبق بر مصوبه مجلس بدون وقفه ادامه کار خواهد داد . از آنجا که عملکرد کانون در خراسان رضوی همراه با نامه تهیه شده به استحضار اعضای شورای هماهنگی کشور رسانده شده است شایسته است دیگر استانها نیز بصورت جدی و فوری در همین ابتدای سال ۹۷ موضوعات را در استان خودشان پیگیر باشند تا این وحدت رویه ثمربخش باشد .
اما طبق هماهنگی قبلی روز یکشنبه مقارن ساعت ۱۴ اعضای هیات مدیره کانون با جناب آقای مهندس کارگزار مدیر منطقه خراسان رضوی ملاقات و جلسه ای داشتیم . در این جلسه که به مناسبت دید و بازدید سال جدید بود مشکلات مربوط به کارگران مخابرات روستایی به استحضار ایشان و معاونت نیروی استانی استان رسانده شد و ایشان بعد از تبریک و خسته نباشید ، به این قشر رهنمودهایی داشتند و قولهای مساعدی پیرامون اجرای ایمنی کار و رفع مشکلات سامانه حضور و غیاب و همکاران بدون قرارداد استان (۴۶ نفر) و پرداخت حسن انجام کارهای بعضی از همکاران از قبل سال ۹۲ را دادند و موضوع را به معاونت نیروی انسانی جهت انجام محول نمودند . بعد از این جلسه ، اولین جلسه کانون در سال ۹۷ در محل دفتر کانون با حضور هیات مدیره کانون و انجمنهای استان تشکیل شد که در این جلسه برنامه های کاربردی جدید و چگونگی پیگیری ها برای رسیدن به اهداف حق طلبانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مصوب شد موضوعات بصورت جدی از طرق مختلف پیگیری گردد و نیز مسئولین انجمنها مکلف به اجرای مصوبات این جلسه برای توجیه و توضیح همکاران در ابعاد مختلف گردیدند . در پایان از همه همکارانی که به موقع در جلسات فوق الذکر و پیگیری های امور حضور یافته و همکاری نموده اند و نیز مدیر محترم منطقه خراسان رضوی جناب آقای مهندس کارگزار و جناب آقای عبدی معاونت نیروی انسانی مخابرات استان مراتب تقدیر را داریم .
با تقدیم احترام ؛ کانون انجمنهای مراکز مخابرات خراسان رضویداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات