اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَل

تصمیم هیات عمومی دیوان

بسم الله الرحمن الرحیم 
با درود و صلوات بر پیامبر خاتم و خاندان مطهرش . حمد و سپاس به درگاه یکتای بی همتا ، عالمِ قادرِ حکیم و رحمان ؛ که میداند بنده اش چه میخواهد و قادر است اجابت کند و حکیم است که ممکن است حکمت بر آن باشد که اجابت بشود یا نشود و اینکه رحمان است بر بندگانش رحم می کند .
با عرض سلام و ادب و تبریک و خجسته باد به محضر تمامی همکاران ارجمند مراکز مخابرات روستایی کشور اعم از خواهران و برادران . همانطور که تمامی همکاران مطلع شدند در روز سه شنبه دستور کار هیات عمومی دیوان عدالت اداری ، پرونده ی تعارضی کارگزاران مخابرات روستایی (کارگر یا پیمانکار بودن این قشر) بود که هیات تصمیم نهایی را گرفته و این زحمتکشان را محق قانون کار دانستند (کارگر) و این مهم از طریق رسانه های ملی اطلاع رسانی شد و قلوب ۶ هزار کارگر مخابرات روستایی و خانواده هایشان را شاد نمود . اینجانب قربانزاده همکار شما بر حسب وظیفه ی بندگی به نیابت از همه ی شما همکاران بهمراه خانواده به حرم مطهر علی ابن موسی الرضا مشرف شدم و به درگاه خداوند یکتا سپاس و از امام رئوف علی ابن موسی الرضا تقدیر و تشکر را به جا آوردم و نایب الزیاره ی همه ی شما عزیزان گردیدم .
اما همکاران ارجمند افراد و اشخاص فعال زیادی از ابتدا تا کنون از جنس شما همکاران در سطح کشور جهت احقاق حقتان تلاشهای فراوان نمودند که از تمامی آنها تقدیر و تشکر می نماییم و زحمات هیات مدیره های انجمنهای صنفی کشور و نمایندگان استانها و فعالان کشوری را ارج می نهیم . با وحدت و همدلی و برادری و برابری بالاخره آخرین مفرّ کارفرما که اصل قضیه کارگری ما را در دیوان هدف گرفته بود مسدود نمودیم که در امتداد این تصمیم گیری مهم دیوان ، موضوع قرارداد و مبحث طرح طبقه بندی مشاغل بالطبع از تاریخ ۸۸/۸/۱۸ ان شاءالله اجرایی خواهد شد و دو پرونده ی مطرح شده در هیات تخصصی دیوان از طرف مخابرات که تقاضای ابطال نامه های وزارت کار بود ان شاءالله رد خواسته خواهد شد و جهت اجرا به زودی ابلاغ خواهد گردید چرا که در روز سه شنبه با مسئولین مربوطه ملاقات و گفتگوهایی صورت پذیرفت تا در این مهم تسریع گردد . الحمدلله همه از قضیه آگاهید ؛ از تمامی همکاران استدعا دارم از توضیح و تفسیر و ابراز نظر در فضای مجازی در مورد تصمیم هیات عمومی خودداری فرمایند و اجازه دهند تا رای انشا و اعلام و ابلاغ گردد و توسط نمایندگان کشوری به همراه کارشناسان خبره بررسی گردد تا در اجرا ، حقی از شما ضایع نشود و یا کارفرما مجدداً مغلطه و چالش گری ننماید . 
در پایان از قوای مقننه و مجریه و بویژه قضائیه و نهادهای امنیتی و سیاسی و ... که در جهت اجرای قانون و احقاق حق کارگران مخابرات روستایی مساعدتهایی داشتند تقدیر و تشکر نموده و سپاس ویژه از همه ی فعالان کشوری که در این مسیر به خصوص روز سه شنبه با انرژی مثبتشان حاضرین در دیوان را یاری نمودند و خداقوت به همکارانی که قبول زحمت سفر نمودند از جمله برادران ارجمند : هوشمند ، حسنکی ، عظیم زاده ، قربانی ، ملا ، کشاورز ، صالحی ، کریمی ، دهش ، نوراللهی ، رستگار ، اصغرنژاد ، یوسفی و .. عرض می نمایم .
خداوند یار و نگهدارتان . التماس دعا 
ارادتمند شما قربانزادهداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات