اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَل

پاسخ به سؤالات همکاران محترم

با نام و یاد خدای یکتا ی بی همتا
عرض سلام وادب
ازانجا که همکاران محترم  پیرامون مبحث
طرح طبقه بندی مشاغل و همچنین خلا بیمه ای ایجاد شده برای بعضی همکاران در خراسان رضوی...
سوال می نمایند
خدمتتان مبنی بر پیگیریهای به عمل امده معروض می داریم:
1__ پرونده مربوط به طرح طبقه بندی مشاغل
مفتوح در دیوان عدالت اداری
که به دلیل نقص از هیات  تخصصی
به حوزه هیات عمومی مسترد شده بود ومی بایست شاکی (مخابرات ایران )ووزارت تعاون 'کارورفاه اجتماعی لایحه دفاعی تبادل نظر به دیوان ارایه می نمودندکه این جریان در 1مرداد توسط وزارت کار انجام پذیرفت و لایحه دفاعی  قانونمندی که به رویت نیز رسیده است تحویل دیوان عدالت اداری  گردید,و اما مخابرات که تا چند روز قبل لایحه دفاعی خودرا ارایه ننموده بود با پیگیری انجام شده در ابتدای همین هفته لایحه خودرابه دیوان تحویل نمود و بدین شکل نقص پرونده مرتفع گردیدو مبتنی بر قول مساعد کارشناس مربوطه به زودی طی همین هفته جهت رسیدگی به هیات تخصصی فرستاده خواهد شد
که جهت تسریع در امررسیدگی نیز پیگیری لازم انجام پذیرفت لذا استدعا داریم صبر پیشه نمایید..
2__همکارانی که به دلیل استرداد هفت درصد از صندوق بیمه تامین اجتماعی
چند ماهی از سابقه بیمه شان حذف گردیده است با پیگیریهای مجدانه از طریق شعبه یک بیمه در مشهد و مدیریت مخایرات خراسان رضوی که به صورت پایلوت احدی از همکاران تربت حیدریه را پیگیر شدیم منتج به حضور هیات سه نفره فنی تامین اجتماعی در مخابرات گردید و مدارک مد نظر این کارشناسان از جمله مدارک مالی توسط کارشناس امور بیمه ای مخابرات ارایه شد و قرار است هیات مذکور چند ماه سابقه حذف شده این همکار را صدور رای و سپس ایجاد نمایند که در امتداد این رویداد قراراست رییس و دبیر کانون با ریاست درامد شعبه یک ملاقاتی را جهت رفع مشکلات سابقه بیمه دیگر همکاران به زودی داشته باشند لذا انجمنهای محترم صنفی موضوع را از طریق کانون پیگیر باشند.
3همکاران محترم تازمان مهلت مقرر رای صادره هیات تخصصی پیرامون قرارداد دایم امکان ابلاغ رسمی رای صادره توسط دیوان به وزارت کار قانونا نمی باشدو به محض انکه در تاریخ نهم شهریور مهلت اعتراض به پایان برسدواعتراضی در مورد دادنامه۱۱۵انشالله انجام نگیرد رای مذکور جهت اجرا از طرف دیوان به وزارت تعاون و کارابلاغ خواهد شد.
در پایان قابل ذکر است باتوجه به صدور آرایی که منفعت کارکنان مخابرات روستایی را  به همراه داشته است جهت عملی شدن این ارا تدابیر لازم در کانون دیده  شده است  ورایزنی های لازم انجام گرفته و خواهد گرفت که در راستای همین پیگیریها گفتگویی با مدیر کل محترم روابط کار و جبران خدمت توسط دبیر کانون انجام پذیرفت که جهت ابلاغ مفید واقع گردید.
بااحترام
کانون انجمنهای صنفی
ارادتمند قربانزادهداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

ماحصل پیگیری های اخیر و پاسخ به سوالات مکرر همکاران در سطح کشور

با یاد و نام خدای یکتای بی همتا و با درود و صلوات بر محمد و خاندان مطهرش و با عرض سلام و ادب به محضر تمامی همکاران ارجمند اعم از خواهران و برادران که همواره ما را با دعای خیرشان یاری و مساعدت می نمایند .

همانطور که مستحضرید بعد از صدور رای دیوان عدالت اداری مکرا پیگیر نتیجه کار از دیوان بوده و هستیم . آنچه در این پیگیری ها حاصل گردیده است جهت اطلاع و استحضار شما همکاران ارجمند به محضرتان معروض میداریم :

1-   رای هیات عمومی دیوان دادنامه 927 مورخ 12/4/97 که در هفته گذشته به رویت شما عزیزان رسانده شد ، شاکی (مخابرات ایران) به صورت حضوری به دیوان مراجعه نموده و رای مذکور را تحویل گرفته است . مطابق قانون ، ابلاغ رای بایستی در ابتدا به شاکی پرونده (مخابرات ایران) صورت بگیرد ، که انجام پذیرفته و همچنین در روزنامه ی کثیرالانتشار کشور نیز توسط دیوان درج گردیده است . سازمانها و اشخاص حقیقی ذینفع می توانند از این دادنامه استفاده لازم راببرند . نکته مهم اینکه در خراسان رضوی طی نامه ای با پیوست دادنامه ی مذکور به اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی ، تقاضای اجرا و ... نمودیم.

2-   پیرامون نامه 141728 وزارت تعاون و کار که هفته گذشته هیات تخصصی دیوان تصمیم گیری نمود ، عدم ابطال بخشنامه که دال بر قرارداد دائمی می باشد توسط هیات تخصصی رای صادره انشا و در مرحله تایپ می باشد . به محض آماده شدن و امضا و ثبت بر روی سایت دیوان گذاشته خواهد شد . اشخاص حقیقی و حقوقی نمیتوانند به این رای اعتراض کنند .

3-   پرونده مربوط به طرح طبقه بندی مشاغل همانطور که قبلا به عرضتان رساندیم جهت رسیدگی در هیات ، دارای کمبود و نواقصی بود . از جمله لایحه ی دفاعی وزارت کار که در پرونده گذاشته شد اما استعلام تبادل نظر دیوان از شاکی (مخابرات ایران) به دیوان نرسیده بود که طی چند روز اخیر با پیگیری و ارتباط دادن دیوان با حوزه ی حقوقی مخابرات ، این موضوع نیز محقق گردید .

با سپاس و تقدیر ؛ قربانزاده
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات